ENA Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz Göktürk beldesinde hayata geçirilen Doğa Teras Evleri’nde site sakinleri evcil hayvanlarını hiçbir endişe duymadan besleyebiliyorlar.

Editör
02.05.2013

 

Site sakinlerinin evcil hayvan besleyebilme hakkına sahip olduğu, yönetim planında da açık bir şekilde belirtiliyor. ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, yalnızca Doğa Teras Evleri’nde değil, hayata geçirecekleri tüm projelerde evcil hayvan sahiplerinin taleplerini mutlak surette dikkate alacaklarını belirtiyor.

 İster kedi ister köpek olsun, apartman ya da sitelerde evcil hayvan beslemek konutların sakinleri için zaman zaman sorun oluşturabiliyor. Hatta bazı ev sahipleri ya da kiracılar, komşularının evcil hayvanlar konusundaki endişeleri yüzünden yeni ev arayışına bile girebiliyorlar. Evcil hayvan sahiplerinin yaşadığı bu sorunlar ENA Gayrimenkul’ün Doğa Teras Evleri’nde başlattığı çalışmayla son buluyor.

ENA Gayrimenkul, Doğa Teras Evleri sakinlerinin keyifli ve kaliteli bir yaşamın tadını sevimli dostlarıyla birlikte çıkarmaları için önemli bir adım atarak, site sakinlerinin evcil hayvan besleme hakkına sahip olduğunu yönetim planına eklemiş bulunuyor.

 ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, “Tüm projelerimizde kaliteli ve mutlu bir yaşam unsurunu ön planda tutuyoruz,” dedi. “Kedi ya da köpek gibi evcil hayvanların konutlarda gönül rahatlığıyla beslenebilmesi için, Doğa Teras Evleri’nde ve imza attığımız tüm projelerde yönetim planlarımıza özel bir madde ekliyoruz.

Bu özel madde sayesinde site sakinleri konutlarında evcil hayvan besleyebiliyorlar. Tüm evcil hayvan sahiplerinin diğer site sakinlerini rahatsız etmemeye, ortak alanlarda komşularına herhangi bir endişe ya da rahatsızlık vermemeye büyük özen gösterdikleri için de başta çocuklu aileler olmak üzere Doğa Teras Evleri’nin tüm sakinleri bu yaklaşımımızdan çok büyük memnuniyet duyduklarını dile getiriyorlar.”

63 daireden 32’sinin satıldığı Doğa Teras Evleri’nin sakinleri İstanbul’un yeni gözdelerinden Göktürk’te, doğayla iç içe bir yaşamın tadını çıkarıyorlar. Stüdyodan 4+1’e kadar tüm dairelerin birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğu Doğa Teras’ın B Blok çatısındaki sosyal alanında ‘infinity’ açık havuz ve kafe-bar yer alıyor. A Blok’ta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu, erkek ve kadınlar için soyunma odaları ile açık-kapalı oyun parkları bulunuyor.

 

  Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account