Beylikdüzü’nün ilk akıllı ev teknolojisine sahip konut projesini hayata geçiren Demir İnşaat, Demir Romance’ın akıllı evlerini de görücüye çıkardı.

Editör
02.05.2013

 

Konut sahiplerinin tek bir tuşla evdeki tüm sistemleri kontrol etmesini sağlayan Demir Romance, ev yaşamının konforunu teknolojiyle birleştiriyor.

Bugün ile geleceğin, çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluşturan ve yatırımcılar için “sürekli büyüyen” bir değer yaratan Demir İnşaat, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Beylikdüzü’nde 235 milyon TL yatırım bedeli ile hayat geçirilecek Demir Romance’in 1+1 ve 3+1 örnek dairelerini tamamlayan Demir İnşaat, satış ofisinde düzenlendiği kokteylle, tüm “Demir İnşaat Dostları”na hem dairelerini görme hem de “akıllı ev” teknolojisini deneme fırsatı sundu.

35 bin metrekare alanda inşa edilen projenin, 22 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Toplam 7 blok üzerinde yükselecek Demir Romance’de, 1+1’den 4,5+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özelliklerde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alacak. 

Akıllı teknoloji ile zengin sosyal yaşam alternatifleri bir arada Demir Romance’de…

Mimarisinde romantizmin detaylarına sahip Demir Romance’da, her konut birimine uygulanacak son teknoloji akıllı ev sistemi ile konut sahipleri; tek bir tuşla evlerindeki tüm aydınlatma, ısıtma/soğutma gibi sistemleri kontrol ederek, ihtiyaç duyduklarını kullanmak üzere açarken, gereksiz gördüklerini de aynı ekrandan kapatabilecek. Böylece enerji tasarrufu da en üst seviyeye çıkabilecek.

“Akıllı Ev” teknolojisinin sağladığı kolaylıklar sadece bunlarla da sınırlı değil; konut sahipleri, bina otomasyon sistemi ile trafiği takip edebilecek, faturalarını yatırabilecek ve hatta tek bir tıkla spada yer ayırtabilmenin keyfini sürecek. Dahili kamera sistemi ile de oyun alanlarında oynayan çocuklarını güvenle takip edebilecek.

Akıllı ev sisteminin yanı sıra konut sahipleri için her detayın düşünüldüğü Demir Romance’da; açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmeti ile birlikte fitness birimleri yer alacak. Çocuklar içinde özel alanların yer aldığı projede, oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş bulunuyor. Ayrıca Demir Romance; terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, restaurant, market, eczane gibi ticari birimlerle de konut sahiplerine alışverişin keyfini sunuyor.

 

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account