Konfordan ve tasarımdan vazgeçemeyenler için ENZA Mobilya’dan kullanışlı tasarımları ve farklı kullanım alternatifleri ile Epoca Yatak Odası, Epoca Yemek Odası takımları ve Corners City Köşe Takımı…

Editör
02.08.2011

Enza Mobilya’nın modern yaşamayı seven ve tasarıma önem verenler için hazırladığı Epoca Yatak ve Yemek Odası Takımları ile evinizi sadeliğin huzuruyla bezenmiş modern dokunuşlarla zenginleştirin. Klişelerin dışına çıkmayı sevenlerin bayılacağı Epoca serisinde pek çok yenilik göze çarpıyor.

Camlı büyük vitrinler yerini TV ünitesine entegre şık duvar modüllerine bırakırken; yatak odasında klasik karyolaların yerini alan alçak Japon yatağı da dikkat çekiyor. Natürel tonlarıyla kullanılan ahşabı, modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayan detayları ve boyut esnekliği sunan seçenekleri ile Epoca serisiyle hem tasarımdan, hem de fonksiyonellikten taviz vermeyeceksiniz.

Yeni sezonun dikkat çekici parçaları arasında yer alan Corners City Köşe Takımı ise yalın çizgileri ile dikkat çekerken akıllıca çözülmüş detayları ile kullanım kolaylığı sunuyor. Modüler bir yapısı bulunan Corners City Köşe Takımı, ikili modül, tekli modül, köşe modül, büyük puf ve sehpalı puf parçalarından oluşuyor.

İster sehpa ister puf olarak kullanılabilen kendine ait bir sehpası da bulunan takım, misafirleriniz için konforlu bir yatak da olabiliyor. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kırlent alternatifleri de bulunan Corners City Köşe Takımı, modüler yapısıyla beraber herkesin kendi zevkine göre yerleştirerek kendi tasarımını yaratacağı özel bir seçenek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account