2013 İstanbul Yapı Fuarı’nda

Editör
30.04.2013

 

Güvenlik sistemlerinde öncü uygulamalara imza atan Kale Endüstri Holding,  2013 İstanbul Yapı Fuarı’nda Kale Kilit, Kale Çelik Eşya, Kale Kilit Dış Ticaret, Kale Kapı Pencere Sistemleri ve Kale Güvenlik Sistemleri şirketlerinin yeni ürünleriyle güvenlik sistemlerinde son teknolojileri sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

24-28 Nisan tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda Kale Endüstri Holding 8.salonda 201 nolu stantta yer aldı.

Güvenlik kavramının Türkiye’deki en önemli temsilcisi olan Kale, başta kilit olmak üzere çelik kapı ve kasa, yangın kapısı, elektronik kilit ve geçiş kontrol sistemleri, alarm ve izleme sistemleri ile PVC ve Alüminyum pencere aksesuarlarının yanı sıra sigortacılık alanında da faaliyet göstermektedir.

Kale Güvenlik bütünsel sistemler 

Güvenliğin en önemli temsilcisi Kale Endüstri Holding, gelişen teknolojiler ve bu gelişimlerin günlük hayata yansımalarını takip etme olanağıyla sergilediği yenilikçi ürünlerini özel tasarımlı standıyla ziyaretçilerle buluşturdu.

Kale Çelik Kapı’dan Yeni Modeller 

Kale Çelik Kapı,  güvenliğin sembolü ve çelik kapı sektörünün jenerik markası olmasının yanı sıra, kişiye özel üretim anlayışı ve estetik görüntüsüyle beğeniyle tercih ediliyor.

Özel tasarımlı ve ilk defa sergilenecek çelik kapı ürünlerinin yanı sıra panel kaplamaları ve kendi kapını yarat kapı konfigüratörü uygulamasıyla ziyaretçiler dokunmatik ekran üzerinden kendi kapılarını yaratabiliyor. 

Son dönemde tasarımı yapılan ve büyük ilgi gören “Country Modeli”, doğallığın ahşapyanlarında yer alan camlı yavru kanatların içindeki metal geometrik detaylar, hem güvenlik hem de camın metal ve ahşapla görsel bir zevkle nasıl ustaca işlendiğini sanatsal bir tablo halinde sunuyor. 

Farklı renk, boyut ve ağırlıkta yedi farklı çelik kasa modelinin ayrıca sergileneceği çelik kasa bölümünde KK 500 yeni modeli ilave olarak sergilendi.

Kale Kilit’ten yaşam alanlarında güvenli çözümler

Tüm çelik kapılara monte edilebilen, Kale Kilit’in güvenlik sistemlerinde geliştirdiği yenilikçi ürünü Kale Otomatik, kapıları otomatik olarak kilitleme özelliği ile dikkat çekiyor.

Ziyaretçilerin deneyimine sunulan ürün, yardımcı mandalı sayesinde içerden ve dışarıdan kapının kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlemeyi gerçekleştiriyor.

Kale Kilit’in tüketicilerin her mekânda güvenlik ihtiyacını karşılayacak üst düzey güvenlik ürünleri yelpazesine eklediği Kale Yüksek Güvenlikli Silindir kuvvetli darbelere karşı tam koruma sağlıyor. Her türlü kilide uyum sağlayan bu yenilikçi ürün, silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli U profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üstün koruma sağlıyor. 

Kale Pencere Sistemlerinde Tam Yalıtım, Kolay Montaj, Güvenli Kullanım 

Kale Pencere Sistemleri özgün tasarımı ve montaj kolaylığı ve mükemmel yalıtım sistemiyle geniş bir ürün yelpazesiyle ziyaretçilere sunuluyor. Farklı taşıma kapasitesine sahip alüminyum kaldırmalı sürme sistem modeli, alüminyum pencereler için üretilen Luna çift açılım sistemi ve Toros kilitli kapı ispanyoleti ile Atlas cephe makasları fuarda sergilenecek önemli yenilikçi ürünler arasında yer aldı.

Yeni ürünler arasında yer alan ve dikey pencerelerde pratik olarak uygulanabilen, konforlu bir kullanım ve dışarıdan müdahaleler için güven sağlayan giyotin pencere aksesuarının özellikle ahşap pencere üreticilerinin dikkatini çekeceği düşünülüyor.

Kale Kilit Dış Ticaret yeni ürün gruplarından Kale Yeni Lüks Seri Kilitler, Yeni X10 Akıllı Kilit X10 Akıllı Kilit Sistemi yüksek konforu ve modern yapısıyla güvenlik ihtiyaçlarınıza ekstra çözüm sunuyor.

Türk mühendisler tarafından yüzde 100 yerli olarak 2007 yılında üretilen Yeni X10 Akıllı Kilit Sistemi, Kale güvencesi ve kalitesiyle hayatınıza konfor ve üst düzey güvenlik getirmeye devam ediyor. İşyeri, ev veya yazlığınızın kapısını anahtar kullanmadan tek bir kumandayla açma imkânı sunarak çok sayıda anahtar taşıma geleneğini ortadan kaldıran Yeni X10, modernleşen görüntüsüyle ve teknolojik yapısındaki yeniliklerle kullanıcının tercihi olmaya devam ediyor. Yenilenen dış yüzeyi ve çağa uygun modern tasarımı ile uygulayıcıya sunduğu montaj kolaylığının yanı sıra herhangi bir tadilat gerektirmeden, kapınıza modern ve kompakt bir tasarım kazandırmasıyla kapı üstündeki diğer aksesuarlarla birlikte entegre olabiliyor.

Modern ve bireysel ofisler başta olmak üzere hastaneler, oteller, rezidanslar ve büyük konut projeleri ile çok sayıda modern mekânda tercih edilen Kale Elektronik Kartlı ve Şifreli Lüks Seri Kilitler, giriş-çıkış kontrollerinin yapılması, yetkilerin paylaştırılması ve yetkili-yetkisiz kişi trafiğinin düzenlenmesi gibi birçok kullanım kolaylığı sağlıyor. Kale Elektronik Kartlı ve Şifreli Lüks Seri Kilitler’in görünüşü estetik anlayışınızı, dokunuşu rahatlığı ve konforu, yönetilebilirliği kontrol gücünüzü, kullanımı güven duygularınızı artırıyor. Kale Lüks Seri Kilitler’le uyumlu NFC Teknolojisi ile mobil iletişim teknolojisinin en güncel seviyesinin güvenlik alanında da yaşanıyor.

Kale 7/24 ile Tam Kapsam Güvenlik!

Kale Endüstri Holding bünyesinde faaliyetlerine 2012 yılında başlayan Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş., Kale 7/24 markasıyla güvenliğin her alanına sahip çıkıyor. Kale 7/24; işyerleri ve konutlar başta olmak üzere, tüm mekânların güvenliğini sağlayacak alarm sistemiyle günün her saati yılın her günü güvenli yaşamın koruyucusu olmaya devam ediyor.

“Güvenlik ve Ötesi” sloganıyla her mekânda “Tam Kapsam Güvenlik” amaçlayan Kale 7/24, montaj öncesi ücretsiz keşif ile her mekâna uygun algılayıcı ve ekipmanların belirlenmesini sağlıyor.

Kale 7/24; soygun, su baskını, acil durum, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, destek ve giriş çıkış raporlaması gibi hizmetlerinin yanı sıra, lokal alanda kayıt yapabilen kamera sistemleri ve ilk ateş sigorta hizmetleri ile de alarm müşterilerine güvenliğin ötesinde hizmetler sunmaktadır. 

Kale 7/24, Tam Kapsam Güvenlik anlayışıyla alarmdan kasaya, kilitten kapıya, sigortadan pencere ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada kullanıcısına çözümler üretiyor. 

Alarm sistemleri bugün küçüklü büyüklü birçok işletme ve tesisin yanında evlerde de artan bir hızla tercih edilmeye başlanmıştır. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account