KNX InSideControl ile aklınız evde kalmasın!

Editör
30.04.2013

 

Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, evler ve küçük ofislerde yeni bina ve mevcut KNX kurulumlarını, InSideControl ile mobil kontrollü bina kontrol sistemine dönüştürüyor. 

İstediğiniz her an, bulunduğunuz her yerden eksiksiz bina kontrolü sağlayan InSideControl mobil bina yönetimi sistemi, KNX’in sunduğu konforu mobil cihazlarınızda sürdürme imkânı sunuyor.

Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, InSideControl (Bina Kontrol Sistemi) ile hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinen akıllı telefon ve tabletleri, bina kontrolünde kullanılan bir uzaktan kumandadan çok daha fazlasına dönüştürüyor.

KNX kullanıcıları, KNX InSideControl IP Gateway’i kurarak ayarlarını yaptıktan sonra, akıllı telefon ve tabletlerine indirdikleri InSideControl uygulamasıyla aydınlatma ve sıcaklık kontrolü, karşılama senaryoları ve enerji tüketiminin görüntülenmesi gibi işlemleri, mobil cihazları üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebiliyor, böylece zamandan ve mekândan bağımsız olarak bir tuşla evlerini kontrol edebiliyorlar.

InSideControl ile tüm bina kontrollerinizi telefon ve tabletinizden kontrol edebilirsiniz

Anlaşılır arayüzü sayesinde her yaştan kullanıcı için kolay kullanım imkânı sağlayan InSideControl sistemi, rahatlıkla mevcut KNX sistemine uygulanabiliyor. KNX InSideControl IP Gateway’i kabinetteki KNX hattına bağladıktan sonra, akıllı telefonlar için ‘InSideControl’, tabletler için ‘InSideControl HD’ uygulamasını indirip, Schneider Electric InSideControl Kurulumu’nu çalıştırdıktan sonra tüm bina kontrollerinizi mobil cihazlarınızdan yapmaya başlayabilirsiniz.

Schneider Electric InsideControl sistemiyle;

Işıkları ve havalandırmayı birlikte ya da ayrı ayrı kontrol edebilir,

RGB kontrolü sayesinde hoş bir ortam yaratabilir,

Genel kontrol için ve farklı kullanımlar için senaryolar oluşturabilir,

Uyarıları ayarlayabilir,

Akıllı ölçüm teknolojisi sayesinde enerji verimliliği sağlayabilir ve

Odalar ve fonksiyonlar için iki renk temasından birini ve kişiselleştirilebilen ikonları kullanabilirsiniz.

Tüm ayarlarınızı kişiselleştirilmiş arayüzde görebilirsiniz

Schneider Electric’in InSideControl kurulumcusu, uygulamayı tercihlerinize göre kişiselleştirme imkânı da sağlıyor. Böylece odalar ve alanlara isim vererek, istediğiniz alanlar için özel fonksiyonlar atayabilirsiniz. Üstelik birden çok kullanıcı için farklı ayarlar oluşturabilirsiniz.

Mevcut KNX sistemleri için ek bir kurulum gerektirmeyen ve bina kontrollerinde kullanılacak yeni sistem olan InSideControl ile ne kadar uzakta olursanız olun, akıllı telefon ya da tabletiniz yanınızda olduğu sürece bina kontrol sisteminize bir tuşla ulaşabilirsiniz. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account