İstanbul’un altın boynuzu Haliç, uluslararası yatırımlar ile eski itibarını kazanmaya devam ediyor.

Editör
30.04.2013

 

İstanbul’un altın boynuzu Haliç, uluslararası yatırımlar ile eski itibarını kazanmaya devam ediyor. Bölgeye bir dünya markası olan Hilton’u getiren Amplio Emlak Yatırım A.Ş. yenilenme sürecindeki Haliç’i belgelemek ve Haliç’e İstanbulluların gözünden bakmak için “Haliçenazır” isimli ödüllü bir fotoğraf yarışması düzenliyor. 15 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasındaki yarışmaya herkes katılabiliyor. 

Bölgeye yapılan yatırımlarla ışıltısını tekrar kazanan Altın Boynuz Haliç, Amplio Emlak Yatırım A.Ş’nin düzenlediği ve herkesin katılımına açık olan fotoğraf yarışması ile İstanbulluların gözünden belgeleniyor. 15 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Haliçenazır Fotoğraf Yarışması’nın ödülleri de kazananlara Haliç’in ne denli değerli bir bölge olduğunu hissettirecek türden.

Jürinin değerlendirmesi sonucu ilk 10’a giren kişiler; Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da konaklamadan, akşam yemeği ve kahvaltıya kadar çeşitli hediyeler kazanarak Haliç’i gerçek anlamda yaşama şansına sahip olacak.

Yarışmaya katılmak için; www.amplio.com.tr/yarisma.html  adresinde yer alan form ile birlikte çekilen fotoğraflar CD olarak Amplio’nun ofisine ya da yarisma@amplio.com.tr e-mail adresine gönderilebiliyor. Yarışmaya katılım koşulları ve detaylı bilgilere de aynı web adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Haliçenazır Fotoğraf Yarışmasının Ödülleri

1.’ye Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da hafta sonu her şey dâhil iki kişilik konaklama paketi, 

 

2. ve 3.’ye Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da 1 gün her şey dahil iki kişilik konaklama,  

 

4. 5. ve 6.’ya Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da iki kişilik akşam yemeği, 

 

7. 8. 9. Ve 10.’ya Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da iki kişilik kahvaltı… 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account