Kale Grubu’nun akılcı banyo çözümleri sunan deneyimli markası Kale Banyo, Harri Koskinen imzalı ikinci koleksiyonu Fold Serisi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor. Kale Banyo’nun doğa dostu yeni koleksiyonu Fold Serisi, küvet, vitrifiye ve asma klozetten oluşuyor.

Editör
02.08.2011

Banyoları yaşam alanlarına dönüştüren çözümler sunan Kale Banyo’nun, Finlandiyalı ünlü tasarımcı Harri Koskinen imzasını taşıyan yeni Fold Serisi, işlevselliği ve şık tasarımı, sadelikle buluşturuyor. Banyolarında yaşamda aradıkları huzuru bulmak isteyenler için her ayrıntısı özenle tasarlanan Fold Serisi, çizgilerinde günlük hayatın dokunuşlarını ve doğal formlarını taşıyor.

Kale’nin bütünsel banyo çözümleri sunma stratejisi çerçevesinde tüketici ile buluşan minimalist çizgilere sahip küvet, vitrifiye ve asma klozetten oluşan Fold Serisi’nin banyo mobilyalarının da yakın zamanda Kale showroomlarında yerini alması bekleniyor.

Daha önce de Kale için seramik, vitrifiye, akrilik ve banyo mobilyasından oluşan Bond Koleksiyonu’nu tasarlayan Harri Koskinen, Fold Serisi’nin fonksiyonel ve farklı mekanlara uyum sağlayan ürünlerden oluştuğunu kaydederken: “Fold Serisi, hayattan esinlenerek tasarladığım bir koleksiyon oldu. Kale Banyo ile hayatında huzuru arayanlara en azından banyolarında “huzur”u sunmak istedik” diyor.

Koskinen, Fold Serisi’nde de tercih ettiği slim dizayn yaklaşımıyla daha az hammadde kullanımı sağlayarak Kale’nin doğaya verdiği önemi de vurguluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account