TOKİ’nin indirim kampanyasına kredi desteği!..

Editör
30.04.2013

 

Garanti Mortgage, TOKİ’nin toplu borç ödemelerine indirim sağlayan kampanyasına kredi desteği verecek. TOKİ’ye borcunu, %20 indirimden yararlanmak için peşin ödeme yaparak kapatmak isteyen konut alıcıları, toplu ödemesi için Garanti Mortgage’dan kredi kullanabilecek.

Müşteriler, kampanyanın devam ettiği  22 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com’a tıklayarak bilgi alıp başvuruda bulunabilecek.

 Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “TOKİ’nin düzenlediği indirim kampanyası, hem kaynak ihtiyacını karşılayacak hem de borcunu erken kapatıp tapusuna hemen sahip olmak isteyen vatandaşların isteklerine yanıt verecek.

Önceki yıllarda da gerçekleştirilen benzer kampanyalar öngörülenin üzerinde başvuruyla sonuçlanmış ve ciddi bir gelir elde edilmişti. Garanti Mortgage olarak bu konuda destek vermekten, borcunu erken kapatmak isteyen müşterilerimize toplu ödeme için uygun faiz oranlarıyla mortgage kredisi sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız.” dedi.

 Kampanyadan, satışı 2011 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş, ödemeleri en geç 2011’de başlayıp halen devam eden ve vadesi 12 aydan fazla olan konutların sahipleri faydalanabilecek. İndirimden yararlanmak isteyenlerin, başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları 2013 Nisan ayına ait taksitlerini yatırmaları gerekecek.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account