Hilton Otellerinin de Tercihi İnoksan!

Editör
29.04.2013

 

Endüstriyel mutfağın lideri İnoksan, gastronomi sektörüne verdiği destekleri sürdürüyor. Hilton’un Romanya, İsrail, Rusya, Bulgaristan, Azerbaycan ve Hırvatistan’da bulunan yaklaşık 100 kişilik satınalma müdürleri, yiyecek içecek müdürleri ve şeflerinin katılacağı etkinliğe, Hilton’un en önemli tedarikçilerinden olan İnoksan’da katılıyor.

Endüstriyel mutfak sektörünün lideri İnoksan, gastronomi sektörüne katkı sağlamayı her kulvarda sürdürüyor. Otellerin bir numaralı tedarikçisi İnoksan, endüstriyel mutfak konusundaki profesyonelliğini referanslarıyla da gözler önüne seriyor. Hilton Otellerinin dünya çapında tedarikçiliğini üstlenen İnoksan, Hilton Grubu’nu organizasyonlarında da yalnız bırakmıyor.

Hilton Grubu, F&B Market Place adı altında; Romanya, İsrail, Rusya, Bulgaristan, Azerbaycan ve Hırvatistan’da görev alan otellerin F&B, satınalma müdürlerini ve mutfak şeflerini İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. 25 Nisan Perşembe günü Conrad İstanbul Hotel’de yapılacak olan etkinliğe Türkiye’den birçok firmada stantlarıyla katılacak.

Hilton’ların en büyük tedarikçisi olan İnoksan, fuaye alanındaki en büyük iki stantından biriyle katılacağı organizasyonda yenilikçi ürünleriyle yer alıyor olacak.

Hilton Grubu bu etkinlik çerçevesinde dünya çapındaki otellerinde çalışan satınalma, F&B müdürlerini ve mutfak şeflerini Türk firmalarıyla bir araya getirmeyi ve temaslarda bulunmayı amaçlıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account