Epart Ofis Sistemleri ile bürolar ferahlıyor

Editör
29.04.2013

 

Sade ve yalın çizgilerle yaratacağınız yaşanabilir mekânlar için hem rasyonel hem de fonksiyonel yepyeni bir yaklaşım sunan Epart Vıp Lego Monoblok ile büronuzda özgün bir tarz oluşturun…

Çalışma ortamlarımız sadece şirket prestijinizle ilgili değildir. Gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında gelen çalışma ofislerinin doğru tasarlanmaması, huzursuzluk yaratır.

Ofislerin darlığı ve ferah olmayışı çalışma isteğini de azaltarak, çalışanların verimini düşürür. Mutlu ve konforlu çalışma alanları oluşturmayı hedefleyen Epart Ofis Sistemleri, yapı sektöründeki ihtiyaçları karşılayarak verimli iş potansiyelinin de anahtarını sizlere sunuyor.

Ofis alanlarında karanlık ortamlar yaratmak yerine şeffaflık ve yalınlığı benimseyerek üretilen VIP LEGO, ışıklı ve havadar bir ortam yaratıyor. Sürekli yenilenen ürün çalışmaları ile her zaman çalışanlara mutlu bir çalışma ortamı hazırlayan VIP LEGO, estetik görünüşünden asla ödün vermeyenler için tasarlandı. Sistem kalınlığı 100 mm olan VIP LEGO ayrıca tesisat kablolarının geçişine de imkân tanıyacak şekilde dizayn edildi.

Fonksiyonellik ve şıklığın bir arada sunulduğu VIP LEGO’nun en önemli özelliği ise ofis yerleşim planı değiştiğinde de kullanılabilmesi. VIP LEGO’lar monoblok kasetlerin, camlı ve dolu modülleri çıkartılarak dolu modül yerine camlı olarak, camlı modül yerine dolu modül ya da dolap, kitaplık ve LCD’lik olarak da uygulanabiliyor.

Fabrikada hazırlanan monoblok üniteler şantiyede üst üste ya da yan yana monte edilerek tamamlandığı ve monoblok ünitelerden oluştuğu için, demontaj ve montajda da rahatlık sağlıyor.

Epart Ofis Sistemleri, yapı sektöründeki ihtiyaç ve potansiyelleri öngörerek ofis dekorasyonu gereksinimlerini karşılamak üzere kurumsal uzmanlık ayrışımını da faaliyete geçirmiş bir firma olma özelliği taşıyor.

Ofisler için sunduğu hizmetler arasında en önemli alanı demontable bölme duvarların üretim ve uygulamaları oluşturuyor. Bununla birlikte Epart, değer kattığı firmalara danışmanlık hizmeti de vererek, ofisler için yaratıcı çözümler sunmaya devam ediyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account