Editör
29.04.2013

 

Rio, Londra ve San Diego’dan sonra bu yıl ilk kez 16-17 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da ‘Revolution Will Be Branded’ temasıyla gerçekleşecek konferansta; dünyanın en iyi 10 pazarlama kitabından biri olan ‘We First’ün yazarı Simon Mainwaring ‘markaların ve tüketicilerin, sürdürülebilir bir geleceğin inşasındaki rolü’nü anlatırken;  Marc Mathieu, John Marshall Roberts, Dorothy MacKenzie, Jody Turner ve Baerbel Arnold-Mauer de geleceğe yön veren görüş ve deneyimlerini paylaşacak.

  Dünyanın En Etkili 100 Düşünce Lideri’nden biri..

Daha iyi bir dünya için sosyal medyayı nasıl kullanmak gerektiğini anlattığı ilk kitabı ‘We First’ ile New York Times ve Wall Street Journal’ın çok satanlar listesinde yer alan Simon Mainwaring, markaların ve tüketicilerin, sürdürülebilir bir geleceğin inşasındaki rolünü anlatacak.

ABD’de yeni iş modellerine geçişte 6 yıldan bugüne şirketlerin referans noktası olan Sustainable Brands küresel ağına katılan Türkiye, 16-17 Mayıs tarihlerinde dünyanın en ilham verici küresel sürdürülebilir marka liderleri buluşmasına ev sahipliği yapacak. ‘Revolution Will Be Branded’ temasıyla gerçekleşecek Sustainable Brands-Sürdürülebilir Markalar Konferansı, dünyanın en güçlü pazarlama liderlerini ağırlayacak.

İki gün boyunca, marka stratejileri, iletişim stratejileri, tasarımda global pazar trendleri, yenilikçi araştırmalar ve inovasyon çalışmalarının paylaşılacağı, ilham veren buluşmaların gerçekleşeceği konferans, dünyanın dört bir yanından pazarlama liderlerinin buluşma noktası olacak.

Konferansta, 800 CEO’nun dünyanın en iyi 10 pazarlama kitabından biri seçtiği We First’ün yazarı SIMON MAINWARING’in yanı sıra markalarda radikal yeniliklerin aranılan ismi Dragon Rouge’un CEO’su DOROTHY MACKENZIE, ‘Sürdürülebilir Markaların başarısı’nı paylaşacak. Yüzlerce kuruluş için değişimi yönlendiren sistemin yaratıcısı ve Worldview Thinking’in kurucusu JOHN MARSHALL ROBERTS ‘Bilimsel temeller ve sezgiler ile marklarda değişimi yönetme stratejilerini; yarını şekillendiren markaların bugünkü iletişim stratejileri üzerine çalışan Culture of Future’un kurucusu JODY TURNER ise ‘Dönüşümsel Markalaşma’yı anlatacak.

BASF Kurumsal Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı BAERBEL ARNOLD-MAUER ise konferansta ‘Sürdürülebilir Gelecek için Kimya Yaratıyoruz ’ diyor.

 Dünyanın en güçlü pazarlama liderlerinden Unilever Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı MARC MATHIEU’nun yanı sıra, toprakta çözünen ilk ayakkabı markası Oat Shoes’un yaratıcısı CHRISTIAAN MAATS, Dünyanın en hızlı büyüyen moda akımlarından ve swishing.com (gönüllü değiş-tokuş) hareketinin öncüsü ve sürdürülebilir iletişim şirketi Futerra’nın CEO’su LUCY SHEA, Moda ve Hazır Giyim sektörü sürdürülebilirlik stratejisti olan ILERIA PASQUINELLA, ‘Sustainable Brands’ platformunun kurucusu KOANN VIKOREN SKRZYNIARZ konferansa katılacak ve geleceğe yön veren görüş ve deneyimlerini paylaşacak liderler arasında yer alıyor.

 Unilever Sürdürülebilir Yaşam Planı ile sürdürülebilir büyüme konusundaki kararlılığını sergileyen Unilever Türkiye’nin Stratejik Çözüm Ortaklığı ile gerçekleşecek konferansın platin sponsorluğunu BASF üstlenirken, bronz sponsorluğunu ise Schneider Electric, TAV Havalimanları ve Jotun paylaşıyor.

THY’nin resmi havayolu sponsoru olarak destek vereceği; Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve WWF’nin de katkıda bulunduğu konferansın basın sponsorları arasında CNBC-e ve SKY Türk 360; Habertürk, Radikal, Platin, Bussinesweek, Campaign, Brandage yer alırken, iletişim sponsorluğunu ise Ünite İletişim üstleniyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account