10 Nisan’da düzenlenen basın toplantısı sonrasında avantajlı fiyatlarla satışa sunulan West Gate, Ankaralıların yoğun ilgisini görüyor.

Editör
29.04.2013

 

 1 hafta içinde 104 dairenin sahiplerini bulduğu proje Ankara’nın en büyük yatırımlarının merkezi haline gelen Eskişehir Karayolu üzerinde inşa ediliyor.

Doğukan Yapı tarafından, Ankara – Eskişehir Karayolu üzerinde inşasına başlanan West Gate’te 1 hafta içinde 104 sahibini buldu. Mimarisi ve donatılarıyla şehrin yeni sembolü olacak proje, şimdiden Ankaralıların beğenisini topladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, milletvekilleri, iş adamları ve basın mensuplarının katılımıyla düzenlenen basın toplantısı sonrası satışların başladığı proje, yüksek prim potansiyeliyle de dikkat çekiyor.

 

 

ANKARA’NIN EN BÜYÜK REZİDANS PROJESİ

140.000 metrekarelik inşaat alanıyla Ankara’nın en büyük rezidans projesi unvanını kazanan West Gate, benzersiz donatılarıyla ayrıcalıklar sunuyor.

38.840 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan proje 707 rezidans daire ve ofislerden, 43 cadde mağazasından oluşuyor.

5 etap halinde tasarlanan West Gate estetik mimarisi, proje özellikleri ve donatılarıyla şehrin en gözde projeleri arasında yer alıyor. Mimarisinde MSA Mimarlık’ın imzası bulunan proje, 185 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçiriliyor.

Ayrıcalıklı rezidans hizmetleri kapsamında housekeeping, oda servisi, concierge, kuru temizleme, vale parking, oto yıkama, 24 saat teknik destek gibi hizmetler sunuluyor.

Sosyal donatılarıyla da dikkat çeken projede, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, koşu ve yürüyüş parkurları, oyun sahaları, mini golf sahası, cafe ve lounge gibi alanlar yer alıyor.

Ulusal ve uluslararası bir çok markanın yer alacağı alışveriş caddesiyle de öne çıkan West Gate, şehrin yeni buluşma noktalarından biri haline gelecek.

West Gate’in kesintisiz şehir manzarasına hakim rezidans daireleri, 1+0, 1+0 teraslı, 1+1, 1+1 teraslı, 2+1, 2+1 teraslı, 3+1, 3+1 teraslı ve 4+1 dubleks seçenekleriyle satışa sunuldu.

Yoğun taleple satışların başladığı projede rezidans dairelerin fiyatları 113.100 TL ile 859.000 TL arasında değişiyor.

Alternatif ödeme planlarının sunulduğu West Gate’de, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar %0,68, 120 aya kadar ise %0,69 oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account