Marshall, Derya Baykal’lı yeni reklam filmi ile “hayatınızda renkli bir sayfa açmak artık çok kolay” diyor

Yazar:Editor
29.04.2013

 

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall’ın, tiyatro ve TV ekranlarının sevilen yüzü Derya Baykal’lı yeni reklam filmleri, televizyon kanalları, dijital ve sosyal ağlarda yayımlanmaya başladı.

Kadınlardan aldığı mesajlarla hayatlarının çok renksiz olduğunu tespit eden Derya Baykal, evlere ziyaretler gerçekleştirerek, kadınlara, kendilerini yaşadıkları mekanlarda çok daha  iyi hissettirecek Marshall ürünlerini tavsiye ediyor.

Evler, rahat sürülen, çabuk kuruyan ve kolay temizlenen Marshall Silikonlu Özel Mat ve İpek Mat sayesinde kolayca renkleniyor. İşten eve gelen eş ve okuldan gelen çocuk da bu renklenmeyi takdir edince, hanımların keyfine diyecek kalmıyor.

“Hayatta renkli bir sayfa açmanın kolaylığını Derya Baykal ile anlatıyoruz”

Derya Baykal ile hazırladıkları yeni reklam filmlerinde, daha çok insana hayatlarını renklendirmek konusunda cesaret vermek istediklerini belirten AkzoNobel Marshall Pazarlama Müdürü Fatoş Burak Özdoğan, “Günlük hayatın rutini içinde, mükemmel yaşam alanları oluşturmak için hepimizin arzuları ve hayalleri var.

Ciddi bir şekilde emek, enerji, zaman ve bütçe ayırarak, kendimiz ve birlikte aynı ortamı paylaştığımız insanlar için evimizde birçok değişiklikler ve yenilikler yapıyoruz. Ruhumuzu yenilemek, bakış açımızı değiştirmek, kendimizi iyi hissetmek ve hayata çok daha pozitif bakabilmek için renklerin gücüne inanıyoruz.

Sadece küçücük bir renk değişimi ile bile umut ettiğimiz güçlü değişimi, dönüşümü yaşamak artık çok kolay. Bu değişimi yaşarken hepimiz kolaylıktan yanayız. – Üstün özellikli Marshall ürünlerimiz, sahip olduğu eşsiz özellikleri ile bu kolaylığı bize sunuyor. Rahatça sürülüp, yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olduğundan çok koyu renklerden, açık tonlara dönüş sıkıntı olmuyor. Çabucak kuruduğundan eve yerleşmek için günlerce hatta bazen haftalarca boyanın kurumasını beklemeye gerek kalmıyor.

Yenilenmek için mutlaka  mevsimin bahar olmasına da gerek yok. Dört mevsim, dilendiği zaman ve belki de sadece tek bir oda rahatlıkla boyanabiliyor. Ayrıca tüm su bazlı ürünlerimizde  Atmosfere verilen organik uçucu madde miktar (VOC) oranı, Avrupa Birliği normlarının oldukça altında. Çevre ve insan sağlığını gözetiyor.

Farklılığımızı, yeni reklam filmlerimizde, ekranların çok sevilen, takip edilen, güçlü ismi Derya Baykal aracılığıyla anlatıyoruz. Derya Baykal’ın başrolü aldığı reklamlarımız sayesinde daha geniş kitlelere, hayatta renkli bir sayfa açmanın aslında ne kadar kolay olduğunu vurguluyoruz” dedi.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account