Tırsan KÄSSBOHRER markası ile Bauma 2013'te yerini aldı

Yazar:Editor
29.04.2013

 

TIRSAN, Kässbohrer markası ile dünyanın en büyük inşaat fuarı Bauma 2013’de N721/4 standında müşterileri ile buluşuyor ürün geliştirmelerindeki son yeniliklerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Kurulduğu 1893 yılından bu yana Kässbohrer, müşterilerini için en iyi taşımacılık çözümlerini sunan en iyi inovatif mühendislik çözümlerini ile buluşturmaktadır. 2002 yılında TIRSAN Treyler A.Ş. bünyesine katılan Kässbohrer’in tank ve silo grubu ürünlerinin tasarımı, geliştirmesi ve üretimi aynı felsefeyle devam etmektedir.   

Kässbohrer Bauma 2013 fuar standında sergilediği K.SSK 40 Damperli Silobas ve K.SPL Hafif Platform ürünlerindeki geliştirmelerinin yanında SLH serisi olarak adlandırdığı yeni Low-bed serisini de ilk defa müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

SLH serisi Low-bed’lerde sergilenen yeni uzaktan kumanda edilebilen hidrolik dümenlenebilir dingiller Kässbohrer Ar-Ge mühendisleri tarafından müşteri ihtiyaçları analiz edilerek geliştirilmiştir ve manevra kabiliyetini güçlendirerek operasyonel mükemmelliğe ulaşılmasını sağlamaktadır. Kässbohrer yeni SLH serisi üç dingilden beş dingile kadar üç farklı modelde sunulmaktadır ve ağırlığı 74 tona kadar çıkmaktadır.

 1953 yılında bir hidrolik damper sistemli silobası üreten Kässbohrer, 40 mᶟ’den  90 mᶟ’e kadar damperli silobas üretebilen birkaç treyler üreticisinden biridir.

5.500 kg boş ağırlıktan başlayan Kässbohrer Damperli Silobas ürün geliştirmeleri, en zorlu çalışma koşullarında sürekli performans testlerine tabi tutularak tamamlanmıştır. Bauma fuarında sergilenen damperli silobas elektro polisajlı, hava karışım bataryası, boşaltma konisi, yürüme yolu ve korkuluk özelliklerine de sahiptir. 

Kässbohrer Hafif Platform; hafif inşaat malzemelerinin, plastik, metal, ısı yalıtım plakaları, köpük ve gaz beton yapı bloklarının taşınması için en doğru tercihdir. Bauma Kässbohrer standında sergilenen hafif platform semi-treylerler gelişmiş güvenlik donanımları ile dikkat çekmektedir.   

 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account