BOCONCEPT’TEN İKİ YENİ ÜRÜN;KONSOL MASA VE PİNTO KOLTUK. MOBİLYANIZDAN DAHA FAZLASINI İSTEYİN!

Editör
02.08.2011

BoConcept, yeni koleksiyonunda tasarım severlerin karşısına foksiyonel, minimal ve şehirli evlere uygun çözümler sunan iki yeni ürünle çıkıyor. Kolayca açılıp katlanabilen ve az yer kaplayan Konsol Masa ile rahatlığıyla ön plana çıkan Pinto Koltuk; BoConcept’in Etiler’deki mağazasında sizleri bekliyor…

Mobilyanızın evinizi güzel gösterirken aynı zamanda da kişisel dekorasyon zevkinizi yansıtması harika bir duygudur, ama mobilyalardan daha fazlası neden beklenmesin? BoConcept’in mobilyaları ile sunduğu işlevsellik ve uygulanabilirliğin yanı sıra, daha fazla yaşam alanlanına sahip olmanızı sağlıyor.

Konsol Masası’nda hem yemek yiyin, hem çalışın…

BoConcept’in yaratıcı bir ürün olan yeni konsol masasına yemek masası da diyebilirsiniz. Konsol Masa farklı birçok amaca hizmet eden tek bir masa özelliği taşıyor.

Hafta içi ofis masası olarak kullanabileceğiniz bu masayı hafta sonunda katlayıp aileniz ve arkadaşlarınız ile daha fazla zaman geçirebilmek için salonunuzda yer açabilirsiniz; hatta Konsol Masa ile yemek verebilir, kart oynayabilir, sohbet edebilirsiniz…

Pinto Koltuk’ta konfor ön planda!

BoConcept’in yeni koleksiyonunda sunduğu diğer bir akıllı mobilya ise neredeyse yatak olabilen Pinto Koltuk! Klasik ayak uzatma parçalı bu zarif yaslanır koltuk; dik durumda iken daha fazla dinlenme konforu sağlamasının yanı sıra ayak uzatma kısmı açıldığında daha fazla yatar hissi veriyor. Bu özelliğiyle Pinto Koltuk; istenilen konforu rahatlıkla sağlıyor.
 
Yeni Konsol Masa ve Pinto koltuk BoConcept’in mobilya tasarımdaki başarısını  gösteren en iyi örneklerden…

BoConcept’in sunduğu her iki akıllı ürün de çok değerli yaşam alanlarınızı güncel ihtiyaçlarınızı karşılayan mobilyalarla optimum olarak  kullanmanızı sağlıyor.
 
BoConcept’in Etiler’deki mağazasında Konsol Masası beyaz ve siyah boyalı meşe kaplama ve zımparalanmış çelik ayak alternatifleriyle; Pinto Koltuk ise; siyah deri ve gri Sazza kumaş ve zımparalanmış ayak seçenekleriyle sunuluyor.
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account