ODE Yalıtım, iki önemli uluslararası fuarda boy gösterdi

Editör
29.04.2013

 

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, mart ayı içerisinde iki farklı uluslararası fuarda yerini aldı. Yurtdışındaki başarılarıyla da adından söz ettiren ODE Yalıtım, 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında dünyaca ünlü markaları bir araya getiren ISH Frankfurt 2013 Fuarı’na, 26-29 Mart 2013 tarihinde Kiev’de gerçekleşen Interbud Expo Fuarı’na  katıldı.

Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, mart ayında iki farklı uluslararası fuara katıldı. 12-16 Mart 2013 tarihleri arasında tüm dünyadan birçok uluslararası firmanın yer aldığı, binlerce profesyonel tarafından ziyaret edilen ISH Frankfurt 2013 Fuarı’nda, ODE Yalıtım  ODE Starflex ve ODE R-flex  ürünlerini  sergiledi.

Fuar boyunca ziyaretçileri bilgilendirmek üzere standda hazır bulunan ODE Yalıtım Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ali Türker, Pazarlama  Direktörü Burak Çakır, Teknik Yalıtım Grup Takım Lideri Semih Gönç, İhracat Takım Lideri Ersin Yıldız,  ODE Yalıtım’ın teknik yalıtımdaki uzmanlığını ziyaretçilerle paylaştılar.

ODE standında aynı zamanda, yalıtımın teknik bir konudan daha öte, enerji verimliliği sağlayarak doğal kaynakların verimli kullanılmasına yönelik bir katkı olduğuna işaret eden “Yalıtım sadece bina ve fabrikalar ile ilgili değildir; yalıtım, sürdürülebilir bir dünyaya yapılmış katkıdır (Insulation is not just about buildings or factories; it is a contribution to a sustainable world)” sloganı dikkat çekti.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account