Boydak Holding tarafından kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında Sinop’ta inşa edilen Huriye Boydak Koleji, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın katılımıyla açıldı.

Editör
29.04.2013

 

 3 blok olarak tasarlanan Huriye Boydak Koleji, 198 öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti verecek. Boydak Holding tarafından kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında Sinop’ta inşa edilen Huriye Boydak Koleji, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın katılımıyla açıldı. 3 bloktan oluşan ve ilk etapta 2 blok olarak hizmet vermesi planlanan Huriye Boydak Koleji, 198 öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti verecek.

Mustafa Boydak, “Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakalım”

İçerisinde sosyal alanlar da barındıran ve 3. bloğun hizmete girmesiyle daha çok öğrenciye hizmet verecek olan Huriye Boydak Koleji ile ilgili bilgi veren Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Boydak, “Anadolu’da yaşayan ve Anadolu’da eğitim almış herkes gibi bizim de sorumluluğumuz gençlerimizin, çocuklarımızın yanında olmak. Bu amaç ile Huriye Boydak Kolejini inşa ettik ve gençlerimizin Türkiye’nin geleceği olduğu inancıyla yolumuza devam ettik. Gönül ister ki her aklımızdan geçen gerçek olsun, çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakalım” dedi.

Gençlik ve Spor Bakını Suat Kılıç’ın da bir konuşma yaptığı açılışın ardından Bakan Kılıç, diğer protokol üyeleriyle okulun açılış kurdelesini kesti. Bakan Kılıç, okula ismi verilen Huriye Boydak ve Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Boydak'a plaket takdim etti.

 

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account