Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen MAXIMOON, bulunduğu lokasyonla da diğer yaşam merkezlerinden ayrılıyor. Bahçeşehir'in tam kalbinde yer alan MAXIMOON, sakinlerine yeni kentleşmekte olan bir yerleşim bölgesinde değil, kentin tam merkezinde yaşama imkanı sunuyor.

Editör
02.08.2011

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un Bahçeşehir'in tam merkezinde inşa ettiği MAXIMOON yaşam ve iş merkezi, bulunduğu lokasyon itibariyle de sakinlerine büyük avantajlar sağlıyor.

Uydu kentlerden ve yeni kentleşmekte olan yerleşim bölgelerinden farklı olarak Bahçeşehir'in tam merkezinde inşa edilen MAXIMOON, sakinlerine kentin içinde kentli bir yaşam vaat ediyor.

Her bakımdan merkez

MAXIMOON'un bulunduğu lokasyonun İstanbul'un önde gelen eğitim, sağlık, alışveriş ve kültürel hayatının tam merkezinde yer aldığını belirten Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, yaşam merkezinin sahip olduğu imkanlar itibariyle aynı zamanda Bahçeşehir'de 'merkez içinde merkez' olacağının altını çiziyor.

Modern yaşam merkezleri inşasında deneyimli bir ekip yönetiminde projelendirilen ve yürütülen MAXIMOON, yeşil alanlara, kat bahçelerine ve 74 mağazası olan bir çarşıya sahip bulunuyor.

Jogging alanları, modern yüzme havuzları, spor tesisleri, açık ve kapalı otoparkları ve ileri teknolojik hassas güvenlik sistemleri ile MAXIMOON, çağdaş şehirleşmenin ve konforlu yaşamın en gelişmiş örneklerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Yüzde 70'i yeşil alana ayrılan, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen, alım gücü açısından tüm kesimlere seslenen ve ayrıcalıklı bir yaşam sunmanın yanı sıra yatırım açısından da karlı bir proje olan MAXIMOON'da daire fiyatları 1+1'lerde 73 bin, 2+1'lerde 136 bin, 3+1'lerde 244 bin TL'den başlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account