İlk Kez Teskon Fuarı'nda Tanıttı

Editör
26.04.2013

 

Teknolojinin öncüsü KlimaPlus, yeni ürünleri;  Isı Geri Kazanımlı Hibrid Sistem Mr. Slim+ ve yeni seri ev tipi klima cihazlarından Deluxe Power Inverter Kirigamine Serisi’ni, İzmir’de gerçekleşen 11. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve Teskon Fuarı’nda sergiledi.

 17 – 20 Nisan 2013 tarihlerinde, Makine Mühendisleri Odası - Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen fuarda, KlimaPlus’ın yeni ürünlerinin yanı sıra Climaveneta Hassas Kontrollü Klimaları ve Thermoscreens Hava Perdeleri de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Sektörün önde gelen oyuncusu ve Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan KlimaPlus, geniş ürün yelpazesine her geçen gün yeni ürünler eklemeye devam ediyor.

Hizmet kalitesi ve ürün geliştirmeye verdiği önem ile tanınan KlimaPlus-Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, artık kabul edilmiş ısıtma çözümlerinden biri olan ısı pompalarıyla ilgili en yeni ürünlerini Teskon Fuarı’nda ilk kez tanıttı.

“KlimaPlus ayrıcalığıyla iki farklı sistem, tek bir sistemde birleşiyor!”

17-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Teskon Fuarı’nda ilk kez ziyaretçilerle buluşan Isı Geri Kazanımlı Hibrid Sistem Mr. Slim+ sistemi, havadan suya ısı pompasının sunduğu avantajları, iklimlendirme sisteminin faydalarıyla bir araya getiriyor.

Klima iç ünitelerinin ve bir ısı pompası iç ünitesinin (hydrobox ya da boylerli ünite)  tek bir dış üniteye eş zamanlı olarak bağlanabildiği Mr. Slim+, yüksek verimliliğe sahiptir.

 İki farklı ısıtma sistemine entegre olabilen Mr. Slim+ geçiş süreçlerinde dahi yüksek verimlilikte ısıtma sağlar. Buna ek olarak yaz aylarında soğutmaya ihtiyaç duyulan odalar klima iç üniteleriyle iklimlendirilirken ortaya çıkan atık ısı suya aktarılarak bedava kullanma sıcak suyu elde edilir. İklimlendirme ve sıcak su ihtiyaçlarının söz konusu olduğu kafe, muayenehane, berber ve petrol istasyonları gibi ticari yapılar için ideal olan Mr. Slim+, geleneksel kazanlara göre çok daha hızlı ve etkili bir ısınma sağlar.

 “Mitsubishi Electric’ten ileri teknolojiye sahip yepyeni ürünler!”

Makine Mühendisleri Odası - Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen fuarda, KlimaPlus’ın ziyaretçilerin beğenisine sunduğu diğer bir ürün ise; Mitsubishi Electric’in Yeni Kirigamine Serisi (MSZ-FH).

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin yeni ev tipi klima cihazlarından olan Deluxe Power Inverter Kirigamine Serisi, fısıltı kadar sessizliğinin yanı sıra maksimum enerji verimliliği sağlıyor. İleri teknolojiye sahip Deluxe Power Inverter Kirigamine Serisi, estetik tasarımıyla da göz dolduruyor. Küçük ticari yapılar ve yaşam alanları için ideal olan bu yeni seri, kişiye özel klima konforunu yeniden tanımlıyor.

Termal görüntüleme teknolojisi sayesinde odada insan bulunup bulunmadığını tespit edebilen Yeni Kirigamine Serisi, akıllı 3D i-See Sensör’ü ile de iklimlendirmeyi odadaki insanlara göre bölgesel olarak ayarlayabiliyor. Ayrıca, odada hiç kimsenin olmaması halinde enerji tasarrufu modu otomatik olarak aktif hale getiriliyor.

Geliştirilmiş üstün filtreleme sistemi Plasma Quad ile sağlıklı ortamlar sağlanırken, Doğal Hava Salınımı ile evinizin her köşesinde eşit ısı dağılımının konforu yaşatılıyor.

KlimaPlus, Mitsubishi Electric yeni ürünlerinin yanı sıra distribütörü olduğu Merkezi Sistem klimaların dünyaca ünlü markası Climaveneta’nın Hassas Kontrollü Klimalarını ve Thermoscreens Hava Perdeleri’ni de fuarda sergiledi.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account