Halı Sahada Erse Cup 2013 Coşkusu

Editör
26.04.2013

 

Erse Kablo tarafından bu sene 3.’sü düzenlenen ErseCup2013 16 takım ve  196 sporcunun katılımı ile 04 Nisan 2013 Cumartesi günü saat 14.00 da açılış maçı ile başladı. 

Sosyal sorumluluk bilinciyle sporu, sporcuyu, sağlıklı yaşamı destekleyerek sektör temsilcilerini de bu doğrultuda bir araya getiren Erse Kablo; ErseCup 2013 turnuva açılışında yoğun katılım ve ilgi ile karşılaştı. 

Erse Kablo Genel Müdür Sayın Selami Sivritepe’nin başlama vuruşunun ardından başlayan ve bir buçuk ay sürecek olan kupa mücadelesi’ne bu yıl da sektörün ilgisi oldukça yoğundu. 

Dört grup eleminasyon sistemi ile oynanacak olan turnuvada grupları ilk iki sırada tamamlayan takımlar bir üst tur olan çeyrek finale çıkacaklar. Çeyrek final ve yarı final maçlarının ardından final maçına çıkacak olan takımlar; Şampiyonluk kupası, Plaketler ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecekler.Biz sektör yayıncıları olarak Erse Kablo’yu bu güzel organizasyonundan dolayı kutlarız. Sektörü aynı çatı altında toplayan, eğlendiren ve paylaşım sağlayan  organizasyonlarının sürekliliğini dileriz.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account