ELBİ Elektrik’ten Dubai Turu

Editör
26.04.2013

 

Elektrik sektörünün öncü firmalarından ELBİ Elektrik, partnerlerini aileleri ile birlikte Dubai’de ağırladı. 07-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen seyahate ELBİ Elektrik CEO’su Alp Alptugay ve Pazarlama Ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney de katıldı. 

Karadeniz ve Balkanlar, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede toplam 33 ülkeye satış yapan ELBİ Elektrik, partnerlerine aileleri ile birlikte Duabi’ye gitme fırsatı sundu. 

ELBi’nin partnerleri 07-10 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen seyahate aileleri ile birlikte katılarak, Emirates Towers, Dubai Şeyh’inin Sarayı, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab, ünlü Jumeirah Plaji gibi Dubai’nin simgelerini görme şansı buldular. 

Seyahat kapsamında tüm gün süren yedi emirliğin başkenti Abu Dhabi’ye turuna da katılan partnerler unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşadılar. 

Çöl safarisini de kapsayan seyahatte partnerler için dünyanın en yüksek binası Burj Dubai kompleksi içinde gerçekleşen su gösterisi eşliğinde bir gala yemeği gerçekleştirildi. 

ELBİ Elektrik CEO’su Alp Alptugay ve Pazarlama ve Satış Operasyon Direktörü Erkan Güney’in de katıldığı seyahatte konuşan Alptugay, “Partnerlerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu tip organizasyonlar ELBİ ailesi olarak bağlarımızı daha da güçlendirmenin yanı sıra elde edeceğimiz ticari başarılarımız için de bir güç birliği oluşturuyor” dedi. Erkan Güney ise seyahatin ailelerin de katılımı ile çok daha keyifli hale geldiğini belirterek bu tip organizasyonların devam edeceğini söyledi.  

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account