Termo Teknik Erzurum’da bayileri ile buluştu

Editör
26.04.2013

 

Dünyanın önde gelen panel radyatör üreticisi İngiliz Ideal Stelrad Group’un (ISG)  iştiraki olarak Türkiye’de faaliyetini sürdüren Termo Teknik, Erzurum’da bir araya geldiği yetkili bayilerine eğitim verdi.

Panel radyatör üreticisi Termo Teknik, faaliyetini hızlandırdığı Erzurum’da yetkili bayileri ile bir toplantı düzenleyerek şirket hakkında bilgi verdi ve ısıtma sektörüne yönelik geniş ürün gamını anlattı. 

Termo Teknik’in yıllık 4,5 milyon adetlik radyatör üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük panel radyatör üreticilerinden birisi olduğu belirten Termo Teknik Yurtiçi Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erol Porsemay, “Termo Teknik, geçtiğimiz 4 yılda iç pazarda çok hızlı bir gelişme göstermiş ve pazar payını yüzde 80 arttırmış, satış ve hizmet noktalarının sayısını ise iki katına çıkartmıştır.

Bu yıl da iç piyasada bayi ve satış noktası sayısı artmaya, satış ve servis ekibi güçlenmeye,  pazar payı genişlemeye devam edecektir. Tüketiciye daha yakın olmak, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bayi ağı ve satış-hizmet ekibimizi genişletmeyi, eğitimlerimizi arttırmayı bu yıl da sürdüreceğiz” diye konuştu.

Porsemay, farklı boy ve özelliklere sahip Termo Teknik panel radyatörler serilerine ve İngiltere’den ithal edilen, Erzurum’da beğenilerek kullanılan Logic Kombi’ye ilişkin olarak ise şu bilgileri verdi:

“Termo Teknik’in Termolux ve Softline serisi panel radyatörleri yüksek kalite, ekonomi ve verim sağlarken, dekoratif panel radyatörlerde, TermoStyle ve TermoDesign serisi radyatöre çok farklı bir estetik boyut getiriyor. Banyopanlarda ise; Termoline, Termoline Plus serileri albenisi dışında uzun yıllar sorunsuz kalması ile de öne çıkıyor. Termo Teknik sipariş üzerine istenilen boyutta, özellikte radyatör üretebiliyor. 

Termo Teknik 2011 yılının son çeyreğinde İngiltere’nin tercih edilen yoğuşmalı kombisi Logic’i Türkiye’ye getirmiştir. Sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en küçük boyutlarına sahip yoğuşmalı kombisi olarak bilinen Logic mutfakta, iki ayrı banyoda ve ısıtmada aynı anda yeterli sıcak su sağlayabilen, yüksek performaslı, tasarruflu, az yer kaplayan yapısı ile dikkat çekmektedir.” 

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından gerçekleştirilen İhracatın Yıldızları Ödülünü “Panel Radyatör” kategorisinde en çok ihracat yapan şirket olarak üst üste 7 kez alan Termo Teknik’in ürünleri Çin’den Şili’ye, Avusturalya’dan Kanada’ya kadar geniş bir coğrafyada aralarında ABD ve Rusya’nın da bulunduğu 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account