Mimaride Gelecek Yapı Fuarı'nda

Yazar:Editor
26.04.2013

 

24 - 28 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek 36. Yapı Fuarı’nda Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom’un distribütörlüğünü yaptığı Graphisoft Standında ziyaretçileri bir zarfın içerisinde koskoca bir dünya bekliyor.

Bilkom’un katma değerli hizmet anlayışı ile Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Graphisoft , 24-28 Nisan tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 36. Yapı Fuarı’nda Salon 12 B’de , 628 numaralı stantta ziyaretçilere yepyeni imkanlar sunacak.

Dijital Yaşam Koçu Bilkom’un mimarlar için hazırladığı ve fuarda görücüye çıkacak Dijital Mimarlık Kitapçığı ile sektördeki tüyoları takip ederken, BIM Learning Studio DVD’si ile mimari tasarım ve çizimde 3 boyut dünyasını, bina bilgi modellemesini, çiz-gezdir çözümlerini ve eko tasarım imkanlarını keşfetme olanağı bulacaksınız.

 36. Yapı Fuarı’na Bilkom’dan Özel Kampanya

Fuara katılan mimarlara, tasarımcılara ve Graphisoft standına gelenlere verilecek zarfların içerisinde ArchiCAD 16 için yüzde 25 indirim fırsatı olacak.  ArchiCAD 16 Türkçe lisans ve bir yıllık sürekli kullanıcı üyeliği, bu zarfların içinde sadece 2 bin 749 Euro + KDV olarak satışa sunulacak.24 Nisan itibariyle başlayacak kampanya dahilinde fuarda zarflarını alan ziyaretçiler, 30 Mayıs tarihine kadar indirimden faydalanabilecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account