Kavi Yapı, Home Aves projesinde sınırlı sayıda daireyi, yeni bir yaşama başlamak ve kârlı bir yatırım yapmak isteyenler için çok özel fiyatlarla satışa sundu.

Editör
26.04.2013

 

Home Aves’te 69 metrekare büyüklüğündeki 1+1 dairelerin fiyatı 159.000 liradan, 103 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerin fiyatıysa 245.000 liradan başlıyor

Kavi Yapı, İstanbul’un en hızlı gelişen lokasyonlarından Güneşli’de hayata geçirdiği Home Aves projesi için çok özel bir kampanya yaptı. Geldim, Gördüm, Aldım adını taşıyan kampanya sınırlı sayıda daireyi kapsıyor.

20 Mayıs’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında Home Aves’te 69 metrekare büyüklüğündeki 1+1 daireler 159.000 liradan, 103 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerse 245.000 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 6 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen ve iki blokta 191 daireden oluşan Home Aves’te stüdyodan 3+1’e kadar sekiz farklı tipte daire seçeneği bulunuyor. Projede dairelerin büyüklüğü 40 metrekareden başlıyor 172 metrekareye kadar çıkıyor. 

Yüzde 80’ i yeşil alan

Yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılan projede bir çok bahçe çeşidi bulunuyor. Garden Fruit olarak adlandırılan meyve bahçesinin yanında projeye ismini veren Garden Aves yani kuş bahçesinde İstanbul ikliminde yaşayabilen kuş türleri yer alıyor. Bu sayede Home Aves sakinlerinin kuş sesleriyle günlük streslerini atmaları hedefleniyor.

Projede yer alan diğer bahçe Garden Organic’te ise isteyen sakinler kendi sebzelerini yetiştirebiliyor. Bu farklı bahçe formlarının yanında Home Aves’te, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, fin hamamı, kat bahçeleri, barbeque teras, tenis kortu, 7/24 saat kameralı güvenlik sistemi, kapalı otopark, yük asansörü, sığınak, su deposu ve jenaratör bulunuyor.  30 yıllık Gürbaşlar Grup güvencesiyle inşa edilen Home Aves’te, Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk yüzde 0.70’den başlayan esnek ödeme modelleriyle 120 aya kadar taksit imkanı sunuyor. 

Daire teslimleri Aralıkta

Kaba inşaatı tamamlanan ve ince işçilikleri devam eden Home Aves’te daire teslimleri Aralık ayında başlıyor. Daire sakinlerine tapularının hemen verildiği Home Aves’te daire alanlara üçlü ankastre mutfak seti de hediye ediliyor.

 Basın Ekspres Yolu’na sadece 500 metre mesafede yer alan Home Aves, 212 AVM’ye 1 km, Starcity AVM’ye 2 km, TEM’e 2 km, E5’e 4 km, Atatürk Havalimanı’na 5 km ve Medipol Mega’ya 3 km mesafede bulunuyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account