Kendileri için düzenlenen Happy Hours’ta buluşan ParkONE sakinleri komşularıyla tanışıp örnek daireyi gezdi.

Editör
26.04.2013

 

Mitaş Gayrimenkul’un, Uskumruköy’de hayata geçirdiği ParkONE projesinden ev satın alanlar ve almayı düşünenler Marsan Marmara Holding Co-Ceo’su Berk Çiller’in ev sahipliğinde bir araya geldi.

Mitaş Gayrimenkul tarafından Uskumruköy’de hayata geçirilen markalı butik konut projesi ParkONE’dan konut satın alan ve projeyle ilgilenenler 14 Nisan Pazar günü düzenlenen Happy Hours’ta bir araya geldi.

Marsan Marmara Holding Co-Ceo’su Berk Çiller’in ev sahipliğinde düzenlenen davette buluşan ParkONE sakinleri birlikte keyifli saatler geçirdi. Komşularıyla tanışma fırsatı bulan ev sahipleri örnek daireyi gezerek projenin geldiği aşama hakkında bilgi edindi. 

Yeni bir yaşama başlayacakları evlerini gören ve komşularıyla tanışan ParkONE sakinleri arasında sıcak bir iletişim kurulduğunu söyleyen ParkONE Satış Koordinatörü Vivian Behar, “Anahtar teslimleri Ağustos 2013’te gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Böylece okullar açılmadan aileler yeni evlerine yerleşip düzenlerini rahatça kurabilecekler” dedi. 

Konutların yüzde 68’inin satışının tamamlandığını belirten Vivian Behar projeye ilişkin şu bilgileri verdi: “41 konutun yer aldığı projede bahçe katı, bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve tripleks olmak üzere dört farklı tipte konut seçeneği bulunuyor. 315 m2 büyüklüğündeki bahçe katları 684 bin ile 715 bin dolar, 204-217 m2 bahçe dubleksleri 525 bin ile 598 bin dolar, 279-292 m2 tripleks villalar 795 bin ile 983 bin dolar ve depo alanlarıyla birlikte 226-240 m2 büyüklüğe sahip çatı dubleksleri ise 421 bin ile 526 bin dolar fiyat aralığında satışa sunuluyor.

ParkONE dikey yapılaşan şehir hayatının aksine yatay büyüyen bir proje. Konutları kendine has bahçeleri olduğu gibi sosyal tesisler de yeşil alan üzerine kurulu. Konut sahipleri yapay nehir, yüzme havuzu, hamam, sauna, yoga- pilates stüdyosu ve çocuk oyun kulübünden yararlanabiliyor.

Üçüncü köprü güzergahında olan ve “7 Tepe 7 Tünel” projesi kapsamında hayata geçirilerek mesafeyi yüzde 40 oranında azaltan Sarıyer- Çayırbaşı Tüneli ile İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden olan Uskumruköy’de bulunan ParkONE projesi konut sahiplerine şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.” 

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account