YENİ Pigmento® ağaç kabuğu (kahverengi bakır oksit): VMZINC çinko yüzey renkleri her zaman ilk sırada!

Yazar:Editor
26.04.2013

 

2005 yılında VMZINC®, PIGMENTO® markası ile ilk renkli (pigmentli) çinkoyu piyasaya sunarak dikkatleri üzerine çekmişti. Mimaride çinko çözümlerinde öncü VMZINC®, müşterilerine sunduğu son teknoloji ile üretilen ürünlerine bir yenisini daha katarak, çatı cephe kaplamalarındaki liderliğini bir kez daha kanıtlıyor. PIGMENTO® kahverengi.

Toprak kırmızı, kül mavi ve yosun yeşilden sonra, bu özel renk, bakırın doğal kahverengi tonunda okside dokusunu ince bir zarafet ile yansıtıyor,  mimarlarca çok popüler olan bu ürün serisi daha da zenginleşiyor.

Pigmento® ağaç kabuğu, 12 rengin sunulduğu bir araştırmada Türkiye dahil dünyanın pek çok ülkesinden 350 mimar tarafından oy birliği ile seçildi. Son hali ile kavuştuğu kusursuzluğu ve göz alıcılığı ile doğadan esinlenen bu orijinal renk, sıcaklık, zarafet ve cazibe duygusu uyandırıyor. 

VMZINC®  iletişimlerinde de kullanılan sembolik ağaç şekli ile ilişkilendirilen Pigmento kahverengi, alaşımın dayanıklılık ve esneklik değerlerini şık bir biçimde aksettirirken, tabiat tonlarına yönelen mevcut renk trendi ve mimari beklentileri karşılıyor.

ÖZGÜN BİR RENK, ayırt edici bir sonuç

Mimari yaratıcılığa dayalı çok geniş yelpaze sunan Pigmento® kahverengi, taş, ahşap, beton ve cam gibi diğer yapı malzemeleri ile kusursuz bir uyum yakalayan, hem çağdaş hem de zamansız bir renk. Ayrıca modern, benzersiz kompozisyonlar için ürün serisindeki diğer ürünlerle de uyumu dikkat çekici.

Bu ince, otantik ve yüzde yüz doğal renk, özgün tasarım olanakları, doğal çevre ile uyum ve akıl dolu etkiler sunuyor. Türkiye’de bu yüzey görebileceğimiz ilk proje: Next Level Ankara.

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account