Türkiye'nin Örnek OSB”si olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) GOSB katılımcılarının talepleri doğrultusunda başlatılan projelerden birisi daha hayata geçiriliyor.

Editör
26.04.2013

 

Türkiye’nin önde gelen birçok yerli ve yabancı firmasına ev sahipliği yapan, üstün alt yapısı ile Türkiye’nin “Örnek OSB”si olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) GOSB katılımcılarının talepleri doğrultusunda başlatılan projelerden birisi daha hayata geçiriliyor. 

Basın bülteni, 24.04.2013 – GOSB’da projeler hız kesmeden devam ediyor… GOSB katılımcılarının talep ve beklentileri doğrultusunda GOSB Yönetimi tarafından startı verilen projelerden birisi olan GOSB Camii’nin temeli atıldı…

GOSB’un Sosyal sorumluluk projelerinden biri olan GOSB Camii’nin temeli, 24 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’de GOSB Yönetim Kurulu ve GOSB katılımcılarının hazır bulunduğu bir törenle atıldı. Tören, GOSB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Kanıöz’ün açılış konuşmasıyla başladı.

Konuşmasında; temel atma sürecine kadar gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Kanıöz; “Çok önem verdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinden birisi olan GOSB Camii projesine destek veren tüm katılımcılarımıza şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür eder, çalışanlara ve bölgemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Çayırova Müftüsü İbrahim Kadıoğlu ve Gebze Müftü Vekili Selçuk Kılıçbay’ın dualarıyla temel atıldı.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account