Philips Çalışanları “Büyük Bahar Detoksu Haftası”nda Yenilendi!

Yazar:Editor
22.04.2013

 

Dünyaca ünlü detoks ve sağlıklı yaşam gurusu Jason Vale'in, 8-12 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Özsular ile Detoks Haftası”na katılan Philips Türkiye çalışanları, Jason Vale'in özel programını hep birlikte takip etti.

  Ofise yerleştirilen Philips AVANCE ile bir hafta boyunca taze sebze ve meyve suyu tüketen ve tartı ile de kilolarını kontrol etme fırsatı yakalayan Philips Türkiye ekibi, bu haftaya özel “Detox Günlüklerini” doldurdu. 5 günde yaklaşık 2,5kg vermeyi mümkün kılan program sayesinde bahara yenilenerek giren çalışanlar, 5 günün sonunda Philips Salata Ustası kazanma fırsatı yakaladı.

En son yine Ocak ayında Jason Vale tarafından düzenlenen “Dünyanın en büyük özsu detoksu etkinliği”, 62 ülkeden toplam 26 bin kişiye ulaşmış ve toplamda 80 binden fazla kilo verilmişti.

15 yıl önce sağlıklı yaşam tarzını benimseyerek 25 kilo veren, sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklarını bırakarak sedef, egzama ve astım gibi hastalıklarından kurtulan Jason Vale, meyve ve sebze sularının sırrını keşfetti ve dünyada yüz binlerce insanla sağlıklı yaşamın sırlarını paylaştı. Günümüzde ise “dünyanın suyunu sıkarak”, özsu dünyasını keşfetme ve sadece 5 günde bireylerin kendilerini nasıl daha mutlu ve sağlıklı hissedeceklerini anlatma misyonunu benimsiyor.Yeni Philips AVANCE ile meyve ve sebzelerden harikalar yaratan dünyaca ünlü detoks ve sağlıklı yaşam gurusu Jason Vale, Özsu ile Detoks Haftası’nın vücudumuzu temizlemek, onu canlandırmak ve sadece 5 gün içersinde vücudun nasıl kendisini iyileştirdiğini görmek için bulunmaz bir fırsat olduğunu belirtiyor.

Oluşturduğu özsu tariflerinin moda bir diyet programından ziyade yaşam boyu sürecek bir değişim için katalizör olması gerektiğine inanan Jason Vale, çok güçlü motoru ile meyve ve sebzeleri son damlasına kadar sıkabilen yeni Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı’nı öneriyor.

 
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account