Geçmişten günümüze yansıyan çizgilere modern dokunuş

Editör
19.04.2013

 

Modern teknolojisi ve zengin ürün seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, Osmanlı döneminden ilham alan Sema serisiyle,  dönemin tarzını modern bir yaklaşımla yeniden yorumluyor. 

Seramik karoda sunduğu özel tasarımlarla bilinen kalıpların ötesine geçen Çanakkale Seramik, günümüzde dekorasyon trendi haline gelen Marmara Mermeri’ni, Sema serisinde seramikle buluşturuyor. Dekor ve mozaiklerle yaratılan mükemmel atmosferin klasik ve modern yaklaşımı, Marmara Mermeri’nin eşsiz dokusu ile seriyi mükemmel şekilde tamamlıyor, zenginleştiriyor.

 Mermerin aynı zamanda duvar ve yer karolarında mikro mozaik haline getirildiği seride, geçmişten günümüze yansıyan desenler altın ve platinle işlenerek sunuluyor. 

Sema serisi, beyaz, platin beyaz, altın beyaz, siyah, platin siyah ve altın siyah renkli seramik karoları (30x60 cm) ile çizgi bordür altın ve çizgi bordür platin özel parçaların (2x29 cm) yanı sıra Marmara Mermeri (45x45 cm) seçenekleriyle farklı tercihlere hitap ediyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account