İmzaladığı protokol anlaşmalarıyla tarım sektörünün gelişimine destek vermeye devam eden Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu doğrultuda 18 Nisan Perşembe günü Karaman Ziraat Odası ile bir protokol imzaladı.

Editör
19.04.2013

 

Odaya bağlı üyeler, protokol kapsamında TEB’in çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun, tarımsal üretimin şartlarını ve dinamiklerini esas alan Tarım Bankacılığı ürünleriyle çok avantajlı koşullarda tanışma fırsatı bulacaklar.

Türkiye’de tarım sektörünün en büyük destekçileri arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 18 Nisan Perşembe günü Karaman Ziraat Odası’yla protokol imzaladı. TEB Çukurova Bölgesi KOBİ Satış Müdürü Şule Binöz, TEB Tarım Bölge Satış Yöneticisi Ali Karacalar, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman Ziraat Odası Genel Sekreteri Hasan Özkan’ın yanı sıra, çok sayıda üreticinin ve basın mensubunun katıldığı imza töreni, Karaman Ziraat Odası’nda gerçekleştirildi. 

İmza töreninde katılımcılara seslenen TEB Çukurova Bölgesi Direktörü Halil Vurarak “TEB olarak, Türkiye ekonomisinin dinamosu olan tarım sektörüne değer katmayı misyon edindik ve bu kapsamda çalışmalarımızı geliştirerek sürdürüyoruz.

Karaman Ziraat Odası ile imzaladığımız bu protokol kapsamında, sektörün ve üreticinin ihtiyaçlarına uygun, tarımsal üretimin şartlarını ve dinamiklerini esas alan TEB Harman Kart gibi çiftçilere büyük avantaj sağlayan özel ürünlerimizi Karamanlı çiftçilerimizle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi. 

Karaman Ziraat Odası’yla TEB arasında yapılan iş birliği kapsamında odaya bağlı üyeler; tohumdan gübreye, mazottan yeme tüm tarımsal ihtiyaçlarını avantajlı koşullarda sağlayabilecekleri TEB Harman Kart ile yaptıkları alışverişlerde 5 ay faizsiz dönem avantajlarından faydalanabilecekler. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account