Cemdağ, kentsel aydınlatmada devrim yaratacak yeni aydınlatma serisi “LED Tweet” ile İstanbul Light Fuarı’nda!

Yazar:Editor
17.04.2013

 

Aydınlatma armatürlerinde 44 yıldır faaliyet gösteren Cemdağ, şehirleri güzelleştiren yeni aydınlatma serisi ‘LED Tweet’i 8. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi İstanbul Light 2013’de görücüye çıkarıyor.

Aydınlatma sektöründeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan fuar, 18 – 21 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Aydınlatma armatürlerinde 44 yıldır faaliyet gösteren Cemdağ, şehirleri güzelleştiren yeni aydınlatma serisi ‘LED Tweet’i 8. Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi İstanbul Light 2013’de görücüye çıkarıyor. Aydınlatma sektöründeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan fuar, 18 – 21 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Cemdağ Aydınlatma, kentsel aydınlatmada park ve bahçe dahil birçok alanda kullanılabilen yeni serisi LED Tweet’i, bu yıl 8’incisi gerçekleşen Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi İstanbul Light 2013’te uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

18 – 21 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde aydınlatma sektörünü bir araya getiren fuarın öne çıkan ürünlerinin başında LED Tweet bulunuyor. LED Tweet CL3010 ve CL3020 modelleri; fuar alanları, park ve bahçeler, şehir meydanları, tarihi alanlar, sahil şeritleri gibi kentsel alanlara estetik zenginlik katmanın yanı sıra sağladığı enerji tasarrufu ile de fark yaratıyor.

LED Tweet serisi, geri dönüşümlü hammaddesi ve yüzde 60’lara varan enerji tasarufu ile kentsel aydınlatmaya çevreci bir çözüm getirerek, şehir aydınlatmasında dünya ligi standartlarında aydınlatma kalitesi sunuyor.

Hem uzun ömürlü hem de dayanıklı

Cemdağ Tweet CL3010 ve CL3020, patent sahibi bir seri. Alüminyum enjeksiyon gövdesi ve kaliteli hammaddesi sayesinde uzun ömür ve dayanıklılık sunuyor. Ürünün düşük karbondioksit salınımı ve maksimum enerji tasarrufu sağlaması ise geleceğin teknolojisini çevreci bir çözümle buluşturuyor.

Cemdağ Tweet’i öne çıkaran diğer önemli özellikleri ise toz geçirmeyen yapısı, termal korumalı ve gerilim ayarlı sürücüleri, kolay bağlantı sistemi, dış etkenlere ve sarsılmalara karşı korumalı olması, düşük servis ve bakım maliyeti, 50.000 saatlik armatür ömrü ve 4000K soğuk beyaz, 5000K doğal beyaz olmak üzere iki farklı renk sıcaklığına sahip olması.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account