Serra’dan özel tasarım karo serileri

Editör
17.04.2013

 

Serra, İtalyan tasarım grubu Depaan ortaklığıyla tasarladığı yeni karo serileri Shabby Chic ve Soleil ile mükemmelliği evlere taşıyor...Özel tasarımları ve kalitesiyle fark yaratan genç seramik markası Serra, birbirinden şık yeni karo koleksiyonuyla her zevke uygun alternatifler sunuyor.

Daha önce Versace ve Impronta gibi İtalyan markalarına özel projeler tasarlayan İtalyan tasarım grubu Depaan ortaklığıyla tasarladığı Shabby Chic ve Soleil ise markanın en dikkat çekici yeni ürünlerinden.

Shabby Chic ile evlere romantik dokunuş

Eski ya da eskitilmiş görünümlü yuvarlak hatlı mobilyalar, çiçek desenleri ve açık pastel tonların kullanıldığı bir dekorasyon akımı olan Shabby Chic’in Serra tarafından yorumlanmış hali olan model, oluşturduğu yumuşak hava ile baharı evlerin içine taşıyor.

Beyaz renk ve şık çiçek desenlerinin uyumlu birlikteliğiyle dikkat çeken Shabby Chic, dantel ve çiçek desenleriyle evlere romantik bir dokunuş sunacak.

Aydınlık ve şık mekanlar Soleil imzası taşıyacak

Serra’nın yeni modeli Soleil, evinizi güneşin parlak ışığıyla aydınlatıyor. Fransızca ‘güneş – ayçiçeği’ anlamına gelen ve fildişi seramik üzerine ince altın rengi çizgilerle zenginleştirilen model, aydınlık ve şık mekanları tercih edenlerin vazgeçilmezi olacak.

Özenle tasarlanarak son teknoloji ile üretilen farklı renk, doku ve desenlere sahip Serra karolar, mükemmelik ve zerafeti evlerine taşımak isteyenlerin ilk tercihi. 30x90 cm boyutlarda duvar karoları ve 60x60 sırlı porselen yer karoları ile dekor, bordür, finish elemanları ve süpürgelikleriyle her türlü detayı düşünülen yepyeni modeller evini yenilemek isteyenleri Serra bayilerinde bekliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account