Nilgün Dil-Erman Jones Lang LaSalle Türkiye’nin 'Yönetici Direktörlüğü'ne getirildi

Editör
17.04.2013

 

70 ülkede 200’den fazla kurumsal ofisiyle ticari gayrimenkul üzerine finansal ve profesyonel hizmetler veren ve yatırım yönetimi alanında danışmanlık hizmeti sunan Jones Lang LaSalle Türkiye’nin 'Yönetici Direktörlüğü'ne Nilgün Dil-Erman getirildi. 2008 yılının Ağustos ayında bu yana Jones Lang LaSalle Türkiye’nin Perakende Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenen Nilgün Dil-Erman, 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren Yönetici Direktör olarak görevine devam edecek.

Konsept geliştirme, kiralama ve alışveriş merkezi yönetiminde 20 yılı aşan bir deneyime sahip olan, Dil-Erman, Jones Lang LaSalle’daki görevinden önce, Avi Alkaş tarafından kurulan Alkaş Alışveriş Merkezleri Danışmanlık’ta  Genel Koordinatörü olarak görev alıyordu. Ayrıca, Akmerkez, Carousel, İzmit Outlet Center, İstinye Park, Armada, Korupark, Panora, Olivium, Nautilius, Sanko Park, Optimum Outlet Centre gibi projelerde konsept geliştirme, mağaza karması, kiralama işlemleri ve kiracı ilişkilerinde dikkate değer hizmetlerde bulundu.

 Avi Alkaş,  Jones Lang LaSalle Türkiye, Ülke Başkanı  “Nilgün Dil-Erman’ın Yönetici Direktörlüğüne yükselişini sizlerle büyük bir gururla paylaşmak isterim. 20 yılı aşkın süredir birlikte çalışmakta olduğum Nilgün Dil-Erman, gerek Perakende bölümünün lideri konumu, gerek en geniş anlamda Türkiye pazarında üstlendiği rolü ile, Jones Lang LaSalle’a  her yönden üstün hizmetleri ile katkı sağlamıştır.” Sözlerine; “Eminim ki, sizler de Nilgün Dil-Erman’ı tebrik ve kutlamada bana katılacak ve önümüzdeki yıllarda Türkiye'de Jones Lang LaSalle için büyük fırsatların olduğu duygusunu paylaşacaksınız.” dedi.

 

Dergisi


 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account