Pernod Ricard Türkiye Genel Müdürü Selçuk Tümay IMA Global Yönetim Kurulu’na atandı.

Editör
01.08.2011

Yönetim muhasebesi mesleğini geliştirmeye odaklanmış dünyanın önde gelen ve en büyük derneği, The Institute of Management Accountants, IMA® , Pernod Ricard İstanbul Genel Müdürü Selçuk Tümay’ın iki yıl süreyle IMA Global Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirdiğini duyurmaktan memnuniyet duymaktadır.
 
IMA’nın üyeleri içinden seçilen gönüllü üyelerden meydana gelen IMA Global Yönetim Kurulu, IMA’nın stratejisinin belirlenmesinden ve yönetiminden sorumludur.
 
IMA başkanı Brian McGuire; “Yönetim muhasebesi alanının önde gelen otoritesi olarak IMA’nın finans profesyonellerinin kariyer gelişimi ve sertifikasyon ihtiyaçlarını karşılama sorumluluğu bulunmaktadır. Selçuk Tümay IMA’in programlarının, stratejik planlamasının ve fikir liderliğinin geliştirilmesine katkıda bulunacaktır. Kendisini bu önemli, gönüllü liderlik pozisyonunu kabul ettiği ve zamanını ve deneyimini ortaya koyduğu için tebrik ediyorum.”
 
CMA ve CPA (Certified Public Accountant) sertifikaları sahibi olan Pernod Ricard İstanbul’un Genel Müdürü Selçuk Tümay, 2003’ten beri CMA (Certified Management Accountant) sertifikası hazırlık kurslarında ders vermektedir. Kendisi 2006’da IMA Türkiye Chapter’ının kurucu başkanı olmuştur, 2008’den bu yana IMA Yönetim Kurulu Üyesi sıfatıyla görev yapmaktadır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account