Yapı Fuarı bu yıl duvar kâğıtları ile süslenecek…

Yazar:Editor
17.04.2013

 

Uzun yıllardan beri ev tekstili alanındaki uzmanlığı ile sektörde hizmet gösteren SK Consept, Türk yapı sektörünü bir araya getiren Yapı Fuarı’na katılıyor. SK Consept, duvar kâğıtları modellerindeki tecrübesi ile ev sektörüne sunduğu estetik çizgi ve tasarımları mekânlarınız için tanıtacak.

Ev tekstili konusundaki deneyimleri ile yaşam alanlarına yaratıcı çözümler sunan SK Concept, bu yıl 35.’si düzenlenen Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a katılıyor.

24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap-Büyükçekmece’de düzenlenecek olan Yapı Fuarı’na katılan SK Concept, duvar kâğıtları sektöründeki son trendleri ve yenilikleri ile fuarda yerini alacak.

Sektördeki bilgi ve deneyimleri ile mekânlara modern ve eşsiz duvar kâğıdı tasarımları sunan SK Concept, Amerika’dan ithal ettiği US Vinyl marka tekstil tabanlı ve dijital baskı vinil modelleri ile dikkat çekiyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerde de uygulanan duvar kâğıtlarının en önemli özelliği ise renklerinin solmaması, yırtılmaması ve neme karşı dayanıklı olması.

Küf oluşumuna engel olan duvar kâğıtları aynı zamanda Moisture Away özelliği ile de nefes alıyor. İnsan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içermeyen duvar kâğıtları, aynı zamanda silinebiliyor ve leke tutmuyor

SK Concept duvar kâğıtları otellerin ve toplu konutların yanı sıra ofisler, kafe ve restoranlar, okullar, hastaneler, tiyatro ve konser sahneleri, toplantı odaları, tekne ve yatlar gibi birçok kullanım alanlarına uygulanabiliyor.

SK Concept, Türk yapı sektörünü 1978 yılından bu yana bir araya getiren Yapı Fuarı’nda 7. Salon, 492 numaralı standda ziyaret edilebilir. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account