Amerika'ya Mobilya Tasarım Dersi Veriyor

Yazar:Editor
16.04.2013

 

Lazzoni Mobilya, ABD’nin en iyi Endüstriyel Tasarım bölümüne sahip RIT (Rochester Institute of Technology)’de mobilya tasarım derslerinin sponsoru oldu.

Lazzoni Mobilya Baş Tasarımcısı ve ABD Direktörü Efe Kababulut Rochester Institute of Technology için bir calışma masası tasarladı. RIT mezunlar sergisinde yer alan bu proje beğeni topladığı için, bu dönem RIT’de Lazzoni sponsorluğunda mobilya tasarım dersi verilecek. 

AMERİKALI ÖÐRENCİNİN TASARIMI TÜRKİYE’DE ÜRETİLECEK

Dönem sonunda, Lazzoni Mobilya ve Rochester Institute of Technology iş birliğiyle ABD’nin en başarılı öğrencisinin tasarımı Ankara’daki fabrikada üretilecek ve Lazzoni mağazalarında satılacak. 50 yıldır sektörde faaliyet gösteren mobilya üreticisi Lazzoni, Manhattan’ın en işlek alışveriş caddesi Chelsea’de mağaza açarak Amerika’da 2009 yılında büyük bir çıkış yakaladı.

Lazzoni Mobilya Baş Tasarımcısı ve ABD Direktörü Efe Kababulut’un bu pazara olan inancı, Lazzoni marka konumlamasının başarısı, Amerika’lı önemli tasarımcılarla iş birlikleri, satış sonrası hizmetlere verilen önem markaya bu pazarda önemli bir ivme kazandırdı. 

AMERİKA’DA İKİNCİ MAÐAZA NEW JERSEY’DE AÇILDI

Depo yatırımı ile birlikte 2. mağazasını da New Jersey’de konumlandırarak Amerika pazarında emin adımlarla ilerleyen Lazzoni, ABD’deki mağaza sayısını 20’ye çıkarmak için Efe Kababulut önderliğinde çalışmalarına devam ediyor. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account