Esenyurt’un merkezinde inşa edilen ve 6 blokta 578 konuttan oluşan Nşehir’de evlerin yüzde 70’i kısa sürede satıldı.

Editör
16.04.2013

 

 Nşehir’de dairelerin fiyatı 59.000 bin lira 179.000 lira arasında değişiyor. Konut alıcısına şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta yükselen projesi Nşehir’in yüzde 70’i satıldı.  Nşehir’de kalan son dairelerin fiyatı 59.000 bin lira 179.000 lira arasında değişiyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere Özyurtlar İnşaat tarafından ödeme kolaylığı sağlanıyor. Nşehir’de daire tutarının yüzde 30’unu peşinat olarak verenler kalan kısmı vade farksız 36 ay taksitle ödeyebiliyor. 

Esenyurt’un merkezinde inşa edilen ve 6 blokta 578 konuttan oluşan Nşehir’de 1+0’dan 3+1’e farklı tipte ve büyüklükte evler bulunuyor. 

Eylül 2014’te teslim edilecek

Yapımına başlanan Nşehir’de daire teslimlerinin Eylül 2014'te gerçekleşeceğini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Esenyurt’un en mantıklı projesi Nşehir’de satışlara dip fiyatlardan başladık. Uygun fiyatı, mükemmel lokasyonu ve inşaat kalitesi sayesinde evlerimiz büyük ilgi gördü” dedi. 

Konutların tamamının yüzde 1 KDV avantajıyla satıldığı Nşehir’in sosyal alanlarıyla da fark yarattığını ifade eden Özyurt, “30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor” diye konuştu. 

Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account