NeoSera koleksiyonu ile dijital çağ modern çizgilerle buluşuyor.

Editör
01.08.2011

Sektörün öncü ve yenilikçi yüzü Seranit, 2011 yılı için dijital bir üretim tekniği kullanarak NeoSera adı altında beş yeni ürün hazırladı. Dijital baskı tekniği ile tasarlanan Troya, Nares, Storm, Luna ve Terra, porselenin saf dokunuşunu temsil ediyor.

Hayallerinize açılan farklı bir dünya olan dijital çağın modern çizgilerini porselenle buluşturan NeoSera serisinin üretiminde kullanılan dijital baskı tekniği ile ürün yüzeyine çok detaylı görüntüler aktarılabiliyor. 

Dijital baskı teknolojisi sayesinde  geleneksel tekniklerde sadece 1 mm olan rölyef derinliklerinde renk işlenebilme imkanı, 5 mm'ye çıkıyor. Böylece ürün yüzeyindeki derinlik ve görsellik çok daha etkili, zengin ve doğal bir görünüm kazanıyor.

NeoSera koleksiyonunda, gerçek doğal taş etkisinin, üç boyutlu görünümünü bulmak mümkün. Troya; sarmal desenli ve gri renkte, Nares; doğal taş görünümü veriyor, Storm; içinde kahverengi ton ve desenlerin yer aldığı bir tasarım, Luna; ay yüzeyini yansıtıyor, Terra ise mozaik görünümü ile dikkat çekiyor.

Mekanlara değer katmak için geleceğin teknolojisiyle tasarlanan NeoSera; Terra ve Troya serilerinde 60x60, Nares, Storm, Luna’da ise 60x120 ebatlarında üretiliyor.   

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account