BRN Yatakları tarafından düzenlenen “Dünyanın en rahat yeri’’ konulu fotoğraf yarışmasında Türkiye’nin en önemli fotoğraf sanatçıları jüri olarak görev alacak  

Yazar:Editor
15.04.2013

 

BRN Yatakları tarafından düzenlenen “Dünyanın en rahat yeri’’ konulu fotoğraf yarışmasında Türkiye’nin en önemli fotoğraf sanatçıları jüri olarak görev alacak.

BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, dünyada 50’den fazla ülkede 500’ü aşkın satış noktasında ürünlerini sunan firmalarının Türkiye’de fotoğraf sanatına destek olmak amacıyla 15 Ocak’ta başlattıkları “Dünyanın en rahat yeri” konulu fotoğraf yarışmasına rekor düzeyde katılım olduğunu söyledi.

Dün itibarıyla fotoğraf kabulünün sona erdiği yarışmada, 566 kişinin 1772 eseri www.altinjuri.com adresine yüklediğini kaydeden İlter, şunları söyledi:"Yarışmamız sayesinde dünyaca ünlü fotoğraf sanatçılarımız Dr. Haluk Uygur, İzzet Keribar, Prof. Dr. Sabit Kalfagil, İbrahim Zaman, Hamit Yalçın’ı Kayseri’de biraraya getirme fırsatı da bulacağız. Cumartesi günü toplanacak bu çok değerli jüri, dünyanın en rahat yerini anlatan kareleri belirleyecek.”

Yarışmada birinciye 5 bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye 2 bin TL ödül verilecek. Mansiyonun 750 TL olarak belirlendiği yarışmada, sergilemeye değer görülen eserler ise 250'şer lira ile ödüllendirilecek.Yarışmanın sonucu 20 Nisan Cumartesi günü açıklanacak. 

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account