Bu Anneler Günü Onun İçin Bir Devrim Olsun

Editör
15.04.2013

 

Atlas Halı’nın geliştirdiği, dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan ve halıcılık sektöründe yepyeni bir devir başlatacak olan Nano Halı’lar, leke barındırmıyor ve kendi kendini temizliyor.

Ayrıca, yapısındaki doğal iletkenlik ile stresi azaltıyor. Atlas Halı’nın Nano Halı’ları anneleri ve anne adaylarını yaşam alanlarında özgürlüğe davet ediyor.

  Naksan Holding bünyesinde yer alan ve Türkiye’nin en köklü halı markalarından biri olan Atlas Halı’nın geniş tasarımcı kadrosunun oluşturduğu 2013 serisi ‘Nano Halı’ları, benzersiz  özellikleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

 Suyun üzerinde yaşamasına rağmen su iticilik özelliğine sahip olan nilüfer çiçeğinden esinlenerek ortaya çıkartılan halılar, nanoteknoloji sayesinde leke barındırmıyor, hiç lekeyle karşılaşmasa dahi güneşten ve ışıktan aldığı enerjiyle kendi kendini temizleyerek uzun yıllar ilk günkü gibi ışıl ışıl kalıyor.

Zor kirlenen ve kolayca temizlenen halılarla artık anneler rahat edecek!

Atlas Halı, geliştirdiği eşsiz teknoloji sayesinde dayanıklılıkları artan yeni nesil “Nano Halı”ları ile halı kullanan çocuklu ailelerin kurtarıcısı olacak. Geliştirilen teknoloji hem kirlenmeyi zorlaştırıyor, hem de kolayca temizlenmeyi sağlıyor. 

Atlas Halı’nın geliştirdiği eşsiz nanoteknoloji ürünü halılar hijyenik ve sağlıklı olmalarının yanı sıra, yapılarındaki doğal iletkenlik sayesinde stresi de azaltıyor.

Bakteri, mantar, ev akarları (mite)  barındırmıyor ve kendi kendini sürekli temizleme özelliği sayesinde sigara, duman, is ve ayak kiri gibi günlük yaşamda ortaya çıkan kirleri tutmuyor. Ayrıca Atlas Nano Halı, ışık aldığı sürece, odanızın havasının daha temiz olmasına destek oluyor.

 Nano Halı’lardan oluşan 3 yeni seri: Damla, Nergis, Petunya 

Atlas Halı’nın geliştirdiği Nano Halı’lar 3 yeni seri ile birlikte görücüye çıkacak. Kilimlerin hafifliği ile ışıltılı halıların güzelliği birleştirilerek tasarlanan ‘Damla’ serisi, durgun suyun üstüne düşen sarılı beyazlı nergis gibi yalın bir güzelliği olan ‘Nergis’ serisi ve petunyanın yuvanızı ısıtan sıcaklığı ve baharı anımsatan kokusuyla evinize huzur getirecek ‘Petunya’ Serisi ile, Nano Halı’ların hayatınızı kolaylaştıran dünyasına adım atacaksınız.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account