Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si Oto World Asya özel imkanlarıyla galericileri cezbettiği gibi AVM içindeki imkanlarla araç sahiplerini de buraya çekecek.

Editör
12.04.2013

 

İçinde sıfır ve 2. el oto galerilerinin yanında trafik müşavirliklerinin de olduğu AVM, tek adreste satış işlemleriniz için gerekli tüm imkanları sunarak vazgeçilmez mekanınız haline gelecek.

“Tematik” AVM’lerin bu kadar gündemde olduğu ve yükselişe geçtiği bu dönemde Anadolu Yakası’nın “ilk ve tek” Oto AVM’si olma özelliğine sahip Oto World Asya, galericilerin en çok heyecanla beklediği proje.

İstanbul Anadolu Yakası dışında Gebze, Kocaeli, Yalova gibi çevre illerdeki galericilerin de dikkatini çeken proje, bölgenin en hızlı gelişen ilçesi Pendik’te yükselmeye devam ediyor. Temel atma töreninin üzerinden geçen 4 aylık süreçte yüzde 35’lik satış oranına ulaşan Oto World Asya, bu prestijli projenin içinde yer almak isteyen ileri görüşlü galericileri bekliyor. Şimdiden Göztepe’deki birçok galericinin yerini aldığı proje tüm doğu Marmara’nın gözdesi olacak.

Siz Kahvenizi İçerken Satış ve Sigorta İşlemleriniz Gerçekleşecek!

365 iş yerine sahip Oto World Asya, ziyaretçilerine sıfır ve 2. El oto galerilerinde binlerce çeşit araç inceleme fırsatı yanında, otomobilleri için gerekli aksesuarları da sağlayacak.

AVM içinde oto kuaförleri ve oto aksesuar dükkanları dışında, en az oto galerileri kadar değerli trafik müşavirlikleri ve sigorta acenteleri de rağbet görecek. Binlerce çeşit araç içinden size en uygun olanı seçme imkanı tanıyan Oto World Asya, içerisindeki trafik müşavirlikleri ve sigorta acenteleri ile günümüzün en önemli değeri “zamanınızın” size kalmasını sağlıyor.

Otomobil ile ilgilenen herkes için çözümler sunuyor olan Oto World Asya, ailesiyle buraya gelip galerileri gezmek istemeyenler için sunduğu spor salonu gibi imkanlarla da herkese çözümler sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account