Schneider Electric’ten acil durum aydınlatması için yeni seri: EasyLed

Yazar:Editor
12.04.2013

 

Tasarruflu yapısıyla da dikkat çeken yeni serisi Easyled, acil durum aydınlatma dünyası için mükemmel bir yenilik sunuyor.Schneider Electric’in bilgi ve uzmanlığının en yeni ürünlerinden biri olan EasyLed, özellikle restoranlar, mağazalar, ufak ticari binalar ve ofisler gibi küçük kurulumların olduğu yapılar için, bir acil aydınlatma armatüründen bekleyeceğiniz her şeyi bir araya getiriyor. 

Nisan ayı itibarıyla pazara sunulan EasyLed, minimal tasarımı yüksek teknolojiyle buluşturuyor. EasyLed, 50.000 saatin üzerinde kullanım ömrü, lamba değişimini gerektirmemesi, yarıya düşürülmüş güç tüketimi, yüksek aydınlatma sistemi güvenliği ve hızlı yatırım geri dönüşü gibi özellikleriyle LED teknolojisinin bütün avantajlarını içeriyor.

Gerek renovasyon gerekse yeni bina projelerinde kurulumu da ürün seçimi kadar kolay olan EasyLed, uzun kullanım ömrü, şıklık, güvenilirlik, satın alma ve kullanım esnasında tasarruf gibi günümüz dünyasında bir ‘gereklilik’ olabilecek tüm özelliklere sahip bulunuyor.

EasyLed, piyasadaki LED'li armatürler içerisinde en yüksek fiyat-kalite performansına sahip ürün olarak dikkati çekiyor. EasyLed, standart segmentteki ürün konumlandırması ve küçük kurulumlarla uyumlu yapısıyla, yüksek kalitesinden çok daha fazlasını sunuyor. 

EasyLed: Hem şık hem kompakt hem de çevreci…

Hem şık hem de kompakt bir ürün olan EasyLed, her türlü iç mekâna kolayca uyum sağlayabilen, ideal özelliklere sahip bir ürün. Tüm Schneider Electric ürünleri gibi, EasyLedde doğayı koruyor. Tamamen çevre dostu olarak tasarlanan ürün, RoHS direktiflerinin gerekliliklerinden daha fazlasını karşılıyor.

Bu çerçevede kullanılan tüm malzemeler, Schneider Electric’in çevre konusundaki hassasiyeti göz önünde tutularak seçildi. Kullanılan plastiklerin %20'si geri dönüşüm ürünü olan EasyLed’te, elektronik komponentler mümkün olan en düşük enerji tüketimini hedefliyor. 

EasyLed, kullanılan materyallerin kalitesi, pilin ve elektronik kartlarının güvenilirliğiyle yerel ve uluslararası standartları fazlasıyla karşılıyor. 

 

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account