NFN Grup’un otelin konforu ile evin sıcaklığını bir araya getirdiği N’evoStudios’da incelemede bulundular

Editör
12.04.2013

 

Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti MKYK üyesi Abdülkadir Aksu ile AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Necati Çetinkaya, Çayyolu’nda bulunan N’evoStudios’ta incelemede bulundular.

Otel odalarını gezen, daha sonra İtalyan mutfağından zengin bir menü ile hizmet veren Gustosavor’da yemek yiyen Aksu ve Çetinkaya, NFN Grup yönetim kurulu başkanı Ahmet Öztürk’ten konsept hakkında bilgi aldılar.

Öztürk, büyüklükleri 30 ila 100 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, teras odalar ve double suitlerde hizmet sunan N’evoStudios’ta tüm odaların birbirinden farklı renk ve mobilyalarla donatıldığını anlattı.

Odaların mutfak tasarımının bile birbirinden farklı olduğunu belirten Öztürk, N’evoStudios’la turizm sektörüne getirdikleri yeni anlayışın, özellikle kısa ya da uzun süreli iş seyahati dolayısıyla Ankara’da bulunan iş adamlarınca tercih edildiğini kaydetti. Müşterilerine toplantı odası tahsisi, temizlik, çamaşır, kahvaltı, yemek, şoför ve araç kiralama, fitness hizmetleri sunulduğunu ifade eden Öztürk,  şunları söyledi:

‘’Konuklarımızın evde, işte yaptıkları her şeyi burada onlar için düşünen bir ekip var.  N’evoStudios’ta,  bir günden bir yıla kadar kiralama, zevkinize en uygun odayı seçme olanağı da sunuluyor. Böylece uzun süre konaklayabileceğiniz bir konsept ile otelinizi evinize dönüştürebiliyorsunuz’.’’

Abdülkadir Aksu,  N’evostudios’un konseptini çok beğendiğini belirterek,  ‘’ Ankara’da bu alanda bir açık vardı. N'evoStudios ile bu açığı kapattınız” dedi.

Necati Çetinkaya da N’evoStudios’un kentin karmaşasından uzak bir mekanda dinlenmek için ideal bir yer olduğunu ifade ederek, ‘’Toplantı salonuna kadar her türlü ayrıntı düşünülmüş. Çalışmak isteyenlere de her türlü imkan sağlanmış. N’evoStudios, iş seyahati için Ankara’da bulunanların yanı sıra yalnız yaşayan siyasetçiler için cezbedici bir konsept’’ diye konuştu.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account