MUTFAKTA BİR ÖDÜL AVCISI: BLANCOALAROS 6 S IF VE RED DOT 2010 ÖDÜLLÜ BLANCO ALAROS İLE MUTFAÐINIZI UYUMLA TANIŞTIRIN…

Editör
01.08.2011

Eviye ve armatürün dünyaca ünlü ismi BLANCO, geliştirdiği tasarımlarla ustalığını kanıtlamaya devam ediyor. Alman markası BLANCO, iF 2010’un ardından Red Dot 2010 tasarım ödülüne de layık görülen ve böylece iki seçkin uluslararası ödül kazanmış olan BLANCOALAROS 6 S ile mutfakları bir kez daha kalite ile tanıştırıyor.

BLANCOALAROS 6 S, suyun akışını değiştiren tasarımı ve iF 2010 ödülünden sonra aldığı Red Dot 2010 ödülü ile kusursuzluğunu bir kez daha ispatladı. BLANCO Pazarlama Müdürü Udo Heckelsberger: "BLANCOALAROS 6 S ile kazandığımız bu iki önemli tasarım ödülü, kalitenin ve teknolojinin zirvesinde kalmak ve mükemmel tasarımlar geliştirmeye devam etmek için bizi teşvik edecektir” diyor.

Mutfak teknolojisi uzmanı BLANCO tarafından yaratılan BLANCOALAROS 6 S eviye modeli, yalnızca iF ve Red Dot 2010 tasarım ödüllerini değil, üstün tasarım özellikleri ve fonksiyonelliği de bir araya getiriyor. BLANCOALAROS 6 S’de karşılıklı iki çalışma tezgahı dengeli bir görünüm yaratırken, simetrik bir form oluşturarak da eşsiz bir uyum sergiliyor.

Ürünün rakipsiz özelliklerinden bir diğeri ise SilgranitTM PuraDurTM II teknolojisi ile donatılmış olması… BLANCO çizilmeyi, leke tutmayı ve paslanmayı engelleyen bu teknoloji ile eviye ve armatürlerde uzun süre yeni kalarak daima ışıldayan bir görünüm vadediyor.

Doğal granit kayacının ham maddelerinin kullanıldığı SilgranitTM PuraDurTM II, en sert maddelere karşı bile direnç göstererek BLANCO eviye ve armatürlerin güzelliğini koruyor.

ÖZTİRYAKİLER GRUP tarafından Türk mutfaklarına kazandırılan BLANCO, ürün portföyü ve ödüllü ürünleri ile mutfaklarını kalite ile süslemek isteyenlerin olduğu kadar Avrupa’da ve Türkiye’de birçok büyük projede de tercih ediliyor. 
 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account