Sektörün en büyük ve önemli markalarından Moroso ve Tom Dixon’ ın en son ürünleri Milano fuarının öncesinde sadece “Haaz” da!

Editör
11.04.2013

 

Geçtiğimiz tüm sene boyunca 60. yılını Milano, Newyork, Udine gibi şehirlerde sergilerle kutlayan Moroso bu sene fuara Milano’ nun en büyük standlarından biri ile katılıyor. Patrica Urquiola’ nın tasarladığı stand yine Urquiolanın yeni koltukları ile yerini alacak.

Benjamin Hubert, Wener Aisllinger, Nendo gibi dünyanın en ünlü tasarımcılarının en yeni ürünlerini de göreceğiz. Fuar dışında Moroso’ nun  ünlü kumaş üreticisi  Kvadrat markası ile Milano’ da yer alan showroomunda fuar boyu sergi yapacak.

Tom Dixon her sene olduğu gibi bu senede fuar dışında ve Most ismini verdiği event National Museum of Science and Technology Milano fuarında gerçekleştiriyor. Tom Dixon bu sene Cell ve Flask adını verdiği yeni ürünler serisini Most’ ta lanse ediyor.

 Matematik ve geometri harikası olan yeni ürünlere  Tom Dixon’ nın aksesuar serisi Eclectic de katıyor.  Most’ u ziyaret edenlere Tom Dixon’ nın Adidas markası için yaptığı sürpriz tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.Tüm bu ürünler çok yakında Haaz’ da!

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account