Finansbank, 05 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında Bireysel Emeklilik Sistemi’ne CardFinans ya da Finansbank hesabı ile dahil olan müşterilerine özel avantajlar sunuyor.

Editör
11.04.2013

 

Müşterilerinin talep ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetler sunan Finansbank, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmaları durumunda CardFinans’a 150 TL ParaPuan ya da Finansbank hesaplarına 100 TL ParaPuan kazandırıyor.

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılmak isteyen müşterilerine özel bir teklif sunuyor. Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş bireysel emeklilik sistemi programlarından birine 05 Mart-15 Mayıs tarihleri arasında katılan Finansbank müşterileri, cazip avantajlardan faydalanabiliyor.

BES programına CardFinans ile katılan müşteriler 150 TL ParaPuan, Finansbank hesabı ile katılan müşteriler ise 100 TL ParaPuan kazanıyor. Finansbank’la ‘BES’lenen müşteriler, hem 1 Ocak 2013 tarihinde yürürlüğe giren yüzde 25 devlet katkısı ile birikime başlıyor hem de ParaPuan fırsatından yararlanıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account