LG aydınlatmada yeni trendleri paylaştı

Editör
10.04.2013

 

LG Electronics Türkiye, aydınlatma alanında Kıbrıs’ta gerçekleştirilen seminere katılarak bu alandaki trendleri anlattı.LG Electronics Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Lefkoşa şehrinde gerçekleştirilen LED Aydınlatma seminerine katılarak bu alandaki en yeni trendleri katılımcılarla paylaştı. LG Electronics’in Kuzey Kıbrıs’taki iş ortaklarından Şemka tarafından organize edilen etkinlikte, Kıbrıs Türk Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği (KTMMOB) Başkanı Zihni Turkan da konuşmacı olarak yer aldı.

LED Aydınlatma seminerinde Şemka Genel Koordinatörü Salih Tunar’dan sonra bir sunum yapan LG Electronics Türkiye Aydınlatma Ürünleri Satış Müdürü Gülen Seyhan, LG LED aydınlatmanın hem iç hem de dış mekanlar için en doğru çözümleri, en yeni teknoloji ile sunduğunu söyledi.

LG LED aydınlatma ürünlerinin uzun ömürlü, doğa dostu ve enerji verimliliği özellikleri ile kullanıcı dostu olduğunu belirten Gülen Seyhan, “LG gerek iç gerekse dış mekan aydınlatma çözümleri ile enerjiden tasarruf ederek tüm alanları en doğru şekilde aydınlatır.

Dünyada ve Türkiye’de özellikle son yıllarda LED aydınlatma alanında önemli gelişmeler kaydediliyor. LG Electronics olarak led aydınlatmada trendleri belirliyoruz” dedi. 

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account