Viko'dan Karre Style

Editör
10.04.2013

 

Hangi yaşta olursak olalım, yaşadığımız alanları güzelleştirmek, kişisel beğenilerimize göre küçük ayrıntılarla süslemek gerçekten büyük zevk. Özellikle genç odaları günümüzde farklı konseptlerde ve rengârenk… Farklı tasarıma sahip elektrik anahtarı ve prizleriyle şimdi VİKO da bu akımın öncülüğünü gerçekleştiriyor.

VİKO’nun Karre Style serisi, gençler başta olmak üzere evlerine tarzını yansıtmak isteyen herkese sesleniyor. Karre Style serisindeki komütatör, elektrik anahtarları ve prizler ev kazaların engellemek üzere güvenlik ve kaliteden de ödün vermiyor. 

VİKO’nun minimal formu hareketli çizgilerle birleştiren Karre Style serisi, kullanıldığı tüm mekânlara tarz katıyor. Böylece elektrik anahtarlarınız ve prizleriniz, evinizin dekorasyon konseptini tamamlayan en göz alıcı aksesuarlara dönüşüyor. İster evinize romantik bir hava katın ister eğlenceli bir stil yaratın Karre Style serisi ile karar size kalıyor. 

 Her yaştan zevke seslenen Karre Style serisi, evinizin her alanında olduğu gibi çocuklarınızın odasında da güvenle kullanabileceğiniz şekilde üretiliyor. Özellikle prizlerden kaynaklı ev kazaları ve elektrik çarpmalarına karşı hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde çocuk koruma kapakları bulunuyor.

Bu sayede çocukların, priz deliklerine sivri cisimler sokması engellendiği gibi en üst seviyede güvenlik de sağlanmış oluyor. Ülkemizde tüm kazaların %18-25′ini ev kazalarının oluşturduğunu ve bu kazalarda elektrik çarpmalarının önemli bir paya sahip olduğunu düşündüğünüzde bu özellik gerçekten içinizi rahatlatıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account