Aydınlatma sektörünün öncüsü Philips, tüm dünyada büyük beğeni toplayan LivingColors serisine yepyeni ürünler ekleyerek tüketicilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Editör
01.08.2011

16 milyon farklı renk seçeneği ve yüzde 50 daha fazla ışık miktarı ile yeni armatürler içeren LivingColors serisi, dizaynı ve fonksiyonunda yapılan değişikliklerle evlere modern bir hava katarken bir yandan da mekanlarınızı canlı renklere boyuyor.
 
Şeffaf ve siyah LivingColors’a yeni üç özel tasarım
 
Kendi stilini yaratmaktan hoşlananlar için tasarlanan LivingColors’ın LED aksesuar ürünlerinin ilgi çeken kumandalı şeffaf ve siyah modeline, iç mekan dizaynındaki en son gelişmeleri yansıtan çiçekli, antrasit gri ve buz beyazı olmak üzere yeni üç özel tasarım ekleniyor.

Bu yeni renklere ek olarak, güçlü ikinci nesil LivingColors LED teknolojisi yüzde 50 daha fazla ışık üretiyor. Ayrıca ışık yoğunluğunu ve renk değişim hızını isteğinize göre ayarlamanıza imkan sağlıyor.

Uzaktan kumandası ile birden çok LivingColors’ı aynı anda kontrol etmeyi mümkün kılan ürünün, kumandasız küçük modellerinde ise beyaz ve siyah renklere ilave yeni altın, gümüş ve parlak gri renk seçenekleri bulunuyor.
 
Yeni LivingColors armatürler
 
İç mekanlarda şaşırtıcı efektler elde etmeyi sağlayan LivingColors, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen yeni armatürleri ile yerdeki, masadaki ya da raflardaki geleneksel yerlerinden kurtularak yepyeni alanlarda hayat buluyor.

Ambiyans yaratırken sınırsız özgürlük sağlayan ürünler, duvarda, tavanda ya da ayaklı standı sayesinde oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcıların yaşam ortamlarını kişiselleştirmesini kolaylaştıran bir fonksiyonellik ve esneklik dengesi gözetilerek geliştirilen yeni armatürler arasında kısa ve uzun lambader, bir duvar ve bir de tavan lambası bulunuyor.
 

Dergisi
 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account