Teras ve Bahçeler Şimdi Daha Güvenli

Editör
10.04.2013

 

Güneş parlak ve sıcak yüzünü göstermeye başladı. Şimdi bahçelerde ve teraslarda  hayatın ve mevsimin tadını çıkarma zamanı… Ancak evinizin dışında priz, elektrik düğmesi vb. bulunuyorsa güvenliği de elden bırakmayın.

Çünkü özellikle bahar aylarında ansızın bastıran yağmurlar, ister bahçenizde çimleri biçiyor ister keyif çayı içiyor olun hayatınızı tehlikeye atabilir. Elektrik düğmesi ve priz sektöründe üstün kaliteye sahip yenilikçi ürünleriyle tanınan VİKO, ıslak ve nemli alanlar için ürettiği Pacific serisi ile önce güvenliğinizi düşünüyor.

Eğer bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda ve ıslanma olasılığı bulunan alanlarda kullandığınız priziniz ya da elektrik düğmeleriniz, güvenliğiniz için yeterli değilse VİKO’nun güvenli olduğu kadar dekoratif görünümü ile de dikkat çeken Pacific serisi ile değiştimeniz gerekiyor. 

Güvenliğiniz her şeyden daha önemli… İşte bu yüzden VİKO’nun sıva üstü Pacific serisi, hem şık hem kaliteli hem de güvenli… Tasarımı ile kullanılan alanlara dekoratif bir estetik katan Pacific priz ve elektrik düğmeleri, IP54 özelliği ve özel topraklama sistemi ile sıçrayan suya olduğu gibi toza karşı da koruma sağlıyor. Bu sayede havuz kenarlarında, teras ya da bahçelerde güvenle kullanılabiliyor.

Üstelik modüler tasarımı sayesinde sadece üst kapağını değiştirerek zevkinize ya da kullandığınız alana uygun kombinasyonlar yapmanız mümkün hale geliyor. Yaratacağınız kombinasyonlar isteğinize göre yatay ya da dikey de olabiliyor. Dilerseniz tüm ürünler tek bir ürünmüş gibi kompakt şekilde bir araya da gelebiliyor. 

Pacific serisi, kullanım ve montaj açısından da birçok avantaja sahip. Pacific serisi ürünleri farklı kılan bir diğer özellik ise patentli özel asimetrik conta sistemi. Asimetrik conta sistemi ile duvara en yakın noktadan kablo montajı yapılabiliyor. Özel tasarımı ise 3 farklı çapta kablo girişi seçeneği yaratıyor. 

 
 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account